• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

  • 12 Ekim 2023 Perşembe 04:19

İnce detaylarla romantizmin ışıltısını yansıtan Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu 1970’lerdeki bir İtalyan düğününe yolculuğa davet ediyor. Hem duygusal hem de dikkat çekici tasarımlarıyla göz kamaştıran koleksiyon Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor.

Zarif, ışıltılı ve bir rüyayı gerçeğe dönüştüren detaylarıyla Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu etkileyici bir sezon ile yeniden doğuşu kutluyor. Koleksiyon, yemyeşil Floransa bahçelerinde veya İtalya’da sakin bir gölde yelken açan gelinin hissiyatını yansıtan modeller sunuyor. 

Koleksiyondaki tasarım gelinlikler; omuzları nazikçe açığa çıkaran detayları, organze kumaştan yaratılan volanları, yaka fırfırları ve işlemelerden oluşuyor. Geleneksel kalıplardan ve zarif çinilerden ilham alan koleksiyon, mimari motiflerin hafif tül elbiselere işlenmesi ile siluetleri vurguluyor. Belirgin korselerle vücudu saran balık etek formundaki silueti, zarif kıvrımları öne çıkarırken; hacimli kol tasarımları, dalgalı yaka detayları ve sırt dekolteleri gelinliklere büyüleyici bir hava katıyor. Kristal boncukların çiçek detayları ile birleşmesiyle ortaya çıkan modeller ise koleksiyonunun romantizmini vurguluyor. Saflığı yansıtan beyaz zambak renginin yanı sıra romantizmin rengi vanilya tonları koleksiyon boyunca ön plana çıkıyor.