• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi! İşte düğünden ilk kareler…

Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi! İşte düğünden ilk kareler…

  • 07 Temmuz 2021 Çarşamba 22:19

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Tolga Akış ile bu akşam evlendi. Ünlü çifti bu güzel gününde ünlü dostları yalnız bırakmadı. Çiftin nikahına katılanlar arasında Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti de vardı. Oğuzhan Koç, aynı zamanda çiftin nikah şahitliğini de üstlendi.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır aşk yaşadığı reklamcı Tolga Akış ile bu akşam nikah masasına oturdu. Alaçatı'da bulunan bir otelde dünyaevine giren çiftin

düğün törenine aralarında Eser Yenenler, Berfu Yenenler, Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in de bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Zeynep Bastık'ın gelinliği ise sosyal medyaya damga vurdu. Derin yırtmaçlı, straplez bir gelinlik tercih eden Bastık, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.


  Düğün eğlencesi boyunca üç gelinlik giyeceğini belirten Zeynep Bastığın gelinlikleri Bégum Bridal Design House imzası taşıyor. Nikah öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık " Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla güzel bir gece geçiririz" dedi.
Zeynep Bastık ile Tolga Akış düğününden basına düşen ilk fotoğrafları sizin için derledik. 
Çiftin nikahına katılanlar arasında Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti de vardı. Oğuzhan Koç, aynı zamanda çiftin nikah şahitliğini de üstlendi.