• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Zamansız, Etkileyici, Renkli

Zamansız, Etkileyici, Renkli

  • 10 Mart 2021 Çarşamba 02:07

BEYMEN Çanta, 2021 İlkbahar Yaz sezonunda geniş renk paleti, farklı doku ve stilleri ile ürün seçkisini genişleterek, hayatın her anına eşlik eden seçenekler sunuyor.

Klasik ve zarif tasarımıyla koleksiyonun favori gruplarından olan Essential Deri Grubu, siyah, nude ve hâkî renklerdeki yeni modelleriyle bu sezon da iddiasını sürdürüyor. Beymen Çanta Koleksiyonu’nun kıdemli serisi Krokodil Baskılı Deri Grubu, yeni model ve renkleri ile göz kamaştırıyor. Mavi, yeşil, nar çiçeği ve beyaz tonlarındaki deri clutchlar, büyük ve mini boy alışveriş çantalarının öne çıktığı grup,  yeni eklenen bucket ve mini crossbag modelleri ile yaz kombinlerine şıklık katıyor. 2021 İlkbahar Yaz sezonunda Beymen Çanta Koleksiyonu’na dahil olan Volume Bag Grubu; siyah ve nude renklerdeki ince ve astarsız omuz çantası;  siyah, nude, kırmızı ve mavi tonlardaki el portföyleriyle bu yazın favori çantası olmaya aday. 

Mevsimin olmazsa olması canvas çantalar, güncellenen alışveriş çantası modellerinin yanı sıra sırt çantası ve crossbag alternatifleri ile dikkat çekiyor. Örgü deri ve canvas birlikteliğiyle alışveriş çantası, cross bag ve el portföyleri estetik görünümüyle yaz kombinlerine fark katarken; Beymen Çanta ailesine yeni katılan Stripe Bag, kalın çizgili desenli özel dokuma kanvas kumaştan modelleriyle ister plaj ister şehir kombinlerinize dinamik bir dokunuş katıyor. Yaz mevsiminin müjdecisi rafya grubu, artizanal tasarım anlayışı ve yalın stiliyle çabasız bir şıklık sunuyor. Koleksiyonun plaj grubunda ise siyah, bej ve iki farklı desen alternatiflerinin yanı sıra fonksiyonel ve şık PVC modelleri öne çıkıyor. 

 Beymen Çanta ailesinin favori modellerinden Beymen Alphabet, kırmızı, mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri ile alfabenin tüm harflerini sevenleriyle buluşturuyor. Yalın formlar ve minimal hatlarıyla sofistike bir etki sunan askılı çapraz çantalar ise grossgrain askılarla zenginleşen modelleri ile şehirli kadınların stilini tamamlıyor

 Beymen Çanta 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Beymen’lerde ve  www.beymen.com adresinde çanta tutkunları ile buluşuyor.