• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Yüzünüze En Uygun Kaş Stilini Belirleyin

Yüzünüze En Uygun Kaş Stilini Belirleyin

  • 13 Eylül 2021 Pazartesi 19:52

Bir zamanlar herkesin sahip olduğu ince ve kavisli kaşlar zamanla kalın, gür ve küt formlara dönüştü. Yaemina Beauty ürünleriyle, kaş şekillendirmede trendlerden ziyade kaş formunun yüz şekline olan uyumunu yakalamak mümkün.

Bakışlarımızı ve yüz ifademizi en çok etkileyen faktörlerden olan kaş şeklimizi belirlerken trendlerin yanı sıra yüz şeklimizi göz önünde bulundurmamız ve bize en çok yakışan formu aramamız dengeli bir görünüm elde etmenin ilk şartı. Bunun için yapmamız gereken şey öncelikle yüz şeklimizi belirlemek ve sonra da uygun olan kaş formunu kaş şekillendirme yöntemleriyle elde etmek.YUVARLAK YÜZLER İÇİN

Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz ve yüzünüzü olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız açılı ve keskin hatlı kaş şekilleri tam da size göre. Yaemina Beauty Needed kaş kalemi mikro incelikteki ucu ile en hassas kıvrımlarda dahi doğal dokunuşlar sağlarken kaşlarınızda mükemmel kavis görünümü yaratmanıza yardımcı olur.
UZUN YÜZLER İÇİN

Kaş modelleri kadın tasarımları arasında olan yana doğru giden açılı kaş modelleri sizin için uygun olacaktır. Açılı kaş modeli ile yüzünüz daha orantılı ve estetik görünecektir.

Düz taş olarak da bilinen açılı kaş için kaşların baş kısmının belirgin hale getirilmesi kaşlarının bitiminin de gözlerinizin köşelerinden daha geride tutulması ve aradaki seyrek kaşlarının doldurulması gerekmektedir.

OVAL YÜZLER İÇİN

Çoğu uzman tarafından ideal ve dengeli yüz şekli olarak tanımlanan oval yüz için en uygun kaş biçimi doğal, dengeli ve gür kaşlardır. Hafifçe kavis verdiğiniz kaşlarınızdaki boşlukları Yaemina Beauty Needed kaş kalemi ile doldurduktan sonra kaşın bitişini doğal şekilde vurgulayabilirsiniz.KARE YÜZLER İÇİN

Sert ve keskin sayılabilecek kare yüz şeklini yuvarlak ve yumuşak kaşlarla dengelemek mümkün. Kaşlarınızın doğal kavisini dairesel olarak şekillendirin ve Yaemina Beauty Needed kaş kaleminin doğal kıl görünümü sağlayan mikro ucu yardımıyla sert geçişli alanları doldurarak yumuşatın.