• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Ünlü Gelinler ve Gelinlikleri

Ünlü Gelinler ve Gelinlikleri

  • 02 Ocak 2023 Pazartesi 00:18

2022 yılı geniş hayran kitlesine sahip bir çok ünlü ismin nikah masasına oturduğu düğünlerle şenlenen renkli bir yıl oldu. Seçimleriyle gelin adaylarına ilham olacak ünlü gelinleri ve gelinlikleri sizler için bir araya getirdik.

2022 yılını geride bıraktığımız şu günlerde birçok ünlü ya nikahlandı ya da evliliklerini düğün yaparak taçlandırdı.  Aralarında sade bir nikâhla evlenenler kadar düğün masrafları günlerce konuşulacak düğünler de oldu. Birbirinden ünlü isimler bu sene hayatlarının en özel ve en mutlu gününü yaşadı. Demet Evgar, Aslı Enver, Gökçe Bahadır, Ebru Şahin gibi ünlüler bu yıl dünya evine girdi. İşte 2022'de evlenen ünlü isimler birbirinden güzel gelinler ve gelinlikler.


GÖKÇE BAHADIR - EMİR ERSOY

Gökçe Bahadır ile piyanist Emir Ersoy geçtiğimiz yıl Şubat ayında evlendi.  Bahadır,  Alaçatı'da düzenlenen düğünde siyah eldiveni ve kuşağı ile dikkat çekti. Siyah kuşağı ile tartışma yaratan Gökçe Bahadır'ın gelinliği 85bin TL ücreti ile  dudak uçuklattı.  Züleyha Kuru imzalı gelinlik ve damatlıkla göz kamaştıran çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.
DEMET EVGAR - LEVENT BABATAŞ

Oyuncu Demet Evgar, altı yıldır birlikte olduğu Levent Babataş ile geçtiğimiz mart ayında nikah masasına oturdu. Oyuncunun Emirgan'daki evinde gerçekleşen nikahta Evgar gelinlik seçimini annesinin gelinliğinden yana kullandı.  Ağustos ayında kızları Mavi'nin gelişiyle mutlulukları taçlanan güzel aileye bir ömür mutluluklar diliyoruz.
MELİS BİRKAN - ARAS AYDIN

'Issız Adam' filmi ile adını geniş kitlelere duyuran Melis Birkan ile kendisi gibi oyuncu olan Aras Aydın, uzun süredir aşk yaşıyordu. İlişkilerini magazin basınından uzakta yaşamayı tercih eden Melis Birkan ile Aras Aydın geçtiğimiz yıl mayıs ayında evlendi. Melis Birkan tercih ettiği  yırtmaçlı sade gelinliğiyle beğeni topladı. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.
EBRU ŞAHİN- CEDİ OSMAN

Basketbolcu Cedi Osman ve Destan dizisinin Akkız'ı Ebru Şahin yaklaşık iki yıl önce aşk yaşamaya başlamışlardı. Temmuz ayında Cedi Osman'ın memleketi Makedonya'da nikah masasına oturan çift daha sonra Çeşme'de ihtişamlı bir düğünle evlendi.  Çiftin görkemli düğününe ve Ebru Şahin'in giydiği üç gelinliğe adeta bir servet harcandı.   Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.


ÖZGE GÜREL - SERKAN ÇAYOĞLU

7 yıl önce “Kiraz Mevsimi” dizisinin tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel Temmuz ayında Almanya'da nikah masasına oturmuştu. Ünlü oyuncular Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu geçtiğimiz yıl yine Temmuz ayında İtalya'nın Verona şehrinde tarihi bir kalede düğün yapmıştı. Çiftin nikah sonrası çektirdiği romantik fotoğraflar,  İtalya'da gerçekleşen  masalları aratmayan düğün ve Özge Gürel'in tercih ettiği düğün günü görünümleri sosyal medyada büyük beğeni topladı. 
Gürel, nikah ve fotoğraf çekimi için iki farklı minimal gelinlik giydi. Bunlardan ilki ünlü tasarımcı Begüm Salihoğlu’nun Bégum BDH markasına ait, ziberlinden pile kırmalı, mini bir gelinlik oldu.  Satış fiyatı 900 Euro olan tasarıma, Gürel için organze fiyonk omuz detayları eklendi. Özge Gürel, düğününde ise Vakko Couture ve Galia Lahav'ın tasarımı iki gelinlik giydi.  Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.

   


EGE KÖKENLİ - LİOR AHİTUV

Güzel oyuncu Ege Kökenli iki yıl önce nişanlandığı Lior Ahituv ile görkemli bir törenle evlendi. Güzel oyuncu Ege Kökenli düğününde özel dikim taş işlemeli kabarık bir gelinlik tercih ederken Lior Ahituv ise siyah-beyaz bir damatlık giydi. Çiftin gelinlik ve damatlıkla verdiği romantik pozlar ise sosyal medyada gündem oldu. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.
DEMET ÖZDEMİR - OĞUZHAN KOÇ

Uzun süredir birlikte olan ünlü oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, Sarıyer’de bir otelde nikah masasına oturdu. Düğünün en çok konuşulan detayı ise gelinlik modeli oldu. Özdemir, düğünde biri after party elbisesi olmak üzere üç farklı gelinlik giydi. Özdemir, nikah sırasında Museum of Fine Clothing tasarımı straplez, balık kesim bir gelinlik tercih etti. Nihan Peker imzalı A kesim straplez yaka  gelinlik seçimi tercihleri arasında en çok beğenilen tasarım oldu.  Demet Özdemir'in 3. tercihide Alexander McQueen imzalı tül ve taş detaylı after party elbisesinden yana oldu.
YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY - BERK OKTAY

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, yaklaşık iki yıllık birlikteliklerini resmileştirerek geçtiğimiz yıl Ağustos ayında yapılan düğünle dünyaevine girdi. Özgür Masur imzalı gelinliğin göğüs kısmında yaşanan talihsizlik sebebiyle modacı Atiksoy'un hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Atiksoy'un nazar boncuğu olarak değerlendirdiği bu ayrıntı dışında çiftin düğününden kareler sosyal medyada büyük ilgi görmüştü.  Ünlü çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.
ASLI ENVER - BERKİN GÖKBUDAK

Oyuncu Aslı Enver, bir süredir beraber olduğu sevgilisi Berkin Gökbudak’la geçtiğimiz Kasım ayında sessiz sedasız evlendi. Çiftin nikahı aile arasında küçük bir organizasyonla gerçekleşti. Aslı Enver'in zarif gelinliği sosyal medyada beğeni topladı. Aslı Enver, evlendiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımda duyurdu.  Enver'in paylaştığı fotoğrafa "Eveeet" notunu düşmesi ise sürpriz nikahın romantik anısı olarak  dikkat çekti. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.
İPEK FİLİZ YAZICI - UFUK BEYDEMİR

Oyuncu İpek Filiz Yazıcı ile iki yıldır birlikte olduğu müzisyen Ufuk Beydemir, iki ay önce Roma’da nikah masasına oturmuştu. Çift, Aralık ayında  İstanbul Sarıyer’deki bir otelde yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı düğün yaptı. Çiftin düğünde çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada büyük beğeni toplarken, İpek Filiz Yazıcı'nın  Akay Bridal imzalı gelinliği ise hayranlarından tam not aldı.  Güzel çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.