• Seçkin Gelinlerin Bulusma Noktası
Seçkin Gelinlerin Bulusma Noktası
Trend Alarmı: Saç Bantları Duvakların Yerini Aldı!

Trend Alarmı: Saç Bantları Duvakların Yerini Aldı!


Cesur modern saç bantları, bambaşka bir görünüm için geleneksel duvaklarla yer değiştiriyor…

Gelin saç bantları büyük, cesur ve yükselen bir trend! Düğün günün için duvak seçme aşamasında isen, listeye bir göz atmanı öneririz; seçeneklerden birine umarsızca aşık olabilirsin…


Bohem gelin adayları, bu çiçekli gelin saç bandını seveceksiniz! Romantik bir kır düğünü için geleneksel duvaklara mükemmel bir alternatif ve  Tami Bar-Lev tasarımı.


Bu bant ise daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor! BHLDN imzası taşıyan taç formundaki tasarım, beyaz işlemeli rafya ile rustik ve şık bir tarz yaratıyor.


Listemizde sık sık karşılaşacağın Tami Bar-Lev’den  çok hoş ve minimal bir tarz. Kristal boncuklar işlenmiş ipek bant oldukça şık ve deyim yerindeyse bebeksi :)


Görünümüne biraz dram katmaya hazır mısın? Zuhair Murad tasarımı büyük çiçekler oldukça şık ve kişiye özel.


Yıldız görünümlü çiçekler, açık havada düzenlenen bir düğün organizasyonunda göksel düğün tarzın için ideal tercih olacak. Tasarım yine Tami Bar-Lev’e ait.


Çarpıcı bir trend olan tüyleri bu sefer baş tacı etmeye hazır mısın? Minimal bir gelinliğe farklı bir soluk katacak tüylü bandın tasarımcısı Isabelle Armstrong.


Kelebekleri hangi kadın sevmez? Görünümüne uçuşan kelebekler hediye edecek bu gelin saç bandı ile düğününe biraz da sihir katabilirsin.


Basit ama tatlı bir alternatif olan BHLDN imzalı bu metalik saç bandı harika görünüyor! Flörtöz ve feminen tarzına ışıltı katacak bir parça…


Yine Tami Bar-Lev, yine nefis bir bant! Swarovski kristal taşlarla süslenmiş ipek çiçekler oldukça havalı görünüyor. 


Geniş kenarlı bir bant üzerinde üçlü ipek rozet… Hem şaşırtıcı hem sofistike bu BHLDN tasarımı saç bandı, büyük gününde duvağa neşeli bir alternatif.


Bir çiçek tanrıçası gibi hissetmek isteyen gelin adayları için Tami Bar-Lev tarafından tasarlanan saç bandı, romantik bir kır düğününe mükemmel bir son dokunuş olabilir. 


Çiçek açmış Isabelle Armstrong tasarımı gelin saç bandı ile düğün gününe çarpıcı bir hacim ekleyebilirsin. Cesur gelin adayları için cesur bir alternatif.


Yaprak desenli gelin saç bandı ile düğün gününde doğaya olan aşkını ifade etmek istemez misin? Bu bant ipek, tül, kristaller, inciler ve boncuklarla süslü. Bir düğün günü aksesuarından daha ne isteyebilirsiniz?


Şık, parlak, sade… Büküm tasarımı ile bu ipek saç bandı sofistike kişiliğini yansıtmana yardımcı olmak için BHLDN tarafından tasarlanmış.


Evet, artık kabul etmeliyiz ki Tami Bar-Lev gelin saç bantı koleksiyonundan her parça kabulümüz! Bu şık parça, başka hiçbir şeye benzemeyen bir vurgu için geniş tropik çiçek tasarımına sahip. İddialı olmayı en az çiçekler kadar seven gelinler için…