• Seçkin Gelinlerin Bulusma Noktası
Seçkin Gelinlerin Bulusma Noktası
Trend Alarmı: Cesur İşlemeler

Trend Alarmı: Cesur İşlemeler


Gözünün kamaşmasına ve göz kamaştırmaya hazır ol, çünkü bu cesur gelinlik stilleri, boncuk ve payet işlemeleri tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Görkemli kristal veya payet süslemeleri ile geleneksel bir gelinliği sevmeyecek gelin adayı oldukça az. Bu feminen vurgular herhangi bir düğün günü stiline ışıltılı bir dokunuş katabilir. Biz de bu dokunuşu yaratırken hiç çekinmeyen tasarımcıların gelinliklerini listelemek istedik:


Listeye gösterişli tasarımlar deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan Elie Saab’ın balo elbisesi stilinde gelinliği ile başlayalım. Bu çarpıcı örnek benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve her açıdan heyecan verici!


Anna Campbell, gelinlik dünyasında bezemenin kraliçelerinden biri! Her tarafı cam ve inci tonlu botanik boncuk işlemeli bu lüks tasarım da bunun en güzel örneklerinden…


Bohem tarzda ve işlemeleri le göz kamaştıran bir diğer Anna Campbell tasarımı… El işlemesi boncuklar ve keskin hatları ile oldukça kadınsı bir görünüm vadediyor.


Cesur kristal ve inci işlemeler ile mini ve sevimli bu gelinlik ise Victor & Rolf koleksiyonundan. Etek ucundaki ayrıntının göz kamaştırdığı tasarım, genç ve modern bir tarza hitap ediyor. 


Zarif inci ve gümüş taşlar ve onlara kontrast oluşturan fildişi boncuklarla süslenmiş bu gelinlik de Anna Campbell’den. 


Elie Saab tasarımı bu gelinlik, yoğun ve cesur boncuk işlemeleri ile oldukça çarpıcı bir görünüm vadediyor.


Tamamı floral payet süsleme ile nefis kesen toz pembe tül gelinlik, sıradaki Anna Campbell tasarımı. Doğru miktarda dram ile oldukça kadınsı bir parça.


Geleneksel trompet gelinliğe dramatik boncuk işlemeler ile bambaşka bir hava katan  Theia, dikkat çekmeyi seven gelin adayları için tasarlanmış. 


Lela Rose, antik broşları andıran kristal dokunuşlarla süslediği bu düşük omuzlu ve mini gelinlik ile farklı görünmek isteyen gelin adaylarına hitap ediyor.


Jenny Packham tasarımı bu gelinliğin üstündeki  kristal ve inci bezeme kesinlikle nefes kesici. Tasarımı her açıdan şaşırtıcı!


Kesinlikle sıradan olmayan bir parça! Yıldız patlaması etkisi yaratan ve tüm tasarımı ele geçiren pul ve boncuk işlemeler ile göz kamaştıran bir görünüm vadeden isim ise isim Jenny Packham.


Altın payet ve boncuk işlemeler işte baştan aşağı ışıldayan bu görünüm Jenny Packham imzası taşıyor. Başrolünde olduğu büyük kutlamaya uygun şekilde cesur adımlar atmak isteyecek gelin adayları için iddialı ve modern bir tercih!


İşleme sevsen de gelinliğini daha sade bir tarzda tercih ediyorsan, Naeem Khan tasarımı boncuklu ve saçaklı bu ceket senin için doğru alternatif olabilir!


Bo and Luca bize korse ve etek boyunca koyu altın süslemelere sahip çağdaş bir bohem gelin tarzı sunuyor.


Cesur gelinlerin kendinden emin adımlarına eşlik etmek üzere tasarlanmış bu gelinlik Galia Lahav tasarımı. Gecenin tek yıldızı sen olacaksın!