• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
The Orgasm On The Beach Collection

The Orgasm On The Beach Collection

  • 16 Haziran 2021 Çarşamba 00:05

Rengini ikonik şeftali pembesi Orgasm'dan alan bu yaz koleksiyonu ile güneşin canlandırdığı tüm duyguları NARS ile keşfedin.

İkonik, şeftali pembesi Orgasm Allıktan ilham alan altı adet  mercan ve altın tonları içeren Orgasm On the Beach Allık Paleti , yazın renklerini yeniden yorumluyor. Ağırlık yapmadan renk yoğunluğu sağlayan bu formül, mikro partikül renk pigmentleri sayesinde size karşı konulmaz yumuşaklığın yanı sıra uygulama kolaylığı da sağlıyor. Bu formül hafif yapısı sayesinde cilde zahmetsiz ve kolay uygulama sağlıyor. Orgasm ile bitmeyen yazı keşfedin.


Tonlar:

TURTLE BAY (ışıltılı şeftali şampanya)

NAPLES (metalik rose gold)

MANDALAY (saten karamel bronz)

MONTEZUMA (ışıltılı altın şeftali)

ORGASM (altın ışıltılı şeftali pembesi)

ZUMA (satin rouge) 

ORGASM BLUSH / Orgasm Allık 

Orgasm Blush ile yaz güneşinden rol çalın. Ödüllü, ikonik, şeftali pembesi Orgasm Blush’ın büyük boy seçeneğiyle cildinizi yaz boyunca canlandırın. Orgasm Blush cildinizde doğal bir renk geçişi sağlarken, ince yapılı toz pigmentleriyle karşı konulmaz yumuşaklık ve uygulama kolaylığı sağlıyor.

Tonlar:

ORGASM (altın ışıltılı şeftali pembesi)

 “NARS Orgasm, sizi adeta kumsallara götürüp cildinize güneşten yanmışçasına bir ışıltı veriyor."  François Nars, Kurucu ve Kreatif Direktör