• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Tektaş ve Alyans Trendleri

Tektaş ve Alyans Trendleri

  • 25 Ocak 2021 Pazartesi 04:05

Zarif ayrıntılara sahip geleneksel ve bir o kadar da zamansız alyans modelleri bu günün gelinlerinin ilk tercihleri arasına girdi.

Düğün törenleri şimdilik beklemede olabilir ancak bugüne kadar hiçbir şeyin hatta küresel bir salgının bile sevginin önünde duramayacağını hepimiz biliyoruz. Özellikle aile fertlerinin bile birbirinden ayrı kaldıkları bu dönem, sevdiklerimizle geçirdiğimiz zamanların en değerli hazinemiz olduğunu fark etmemize sebep oldu. Bu yıl yaşadığımız sürecin de etkisiyle aşkın ve bağlığın sembolü alyansların taşıdığı sorumluluk ve değer, evliliğe ilk adımı atan çiftler için, her zamankinden daha anlamlı. Genel eğilim ve öne çıkan modelleri haber dosyamızda bulabilirsiniz.

Güzel bir siluete ve zarif ayrıntılara sahip geleneksel ve bir o kadar da zamansız alyans modelleri bugünün gelinlerinin ilk tercihleri arasına girdi. Bu yılın yükselen trendi kişisel dokunuşlar ve gizli ayrıntılar alyans modellerinde de karşımıza çıkıyor.

Geleneksel çizginin değerli taşlarla süslendiği tasarımlarıyla ATASAY


  


  


  Zevkli tasarımlara imza atan Altınbaş, her zevk ve beğeniye uygun altın alyans modelleri üretiyor.


   

 

    
Yükselişte olan bir diğer seçenek ise aile yadigarı gibi hissettiren özel tasarım nişan yüzüklerinde görülüyor. Böylesi belirsizliklerle dolu bir yılda çiftlerin nostaljik

yaklaşımları aile geleneklerini ve mirasını göz önünde bulundurmayı istemeleri hiç şaşırtıcı değil. Çağımızın modern aşk hikayelerinin aile yadigarlarından ilham

alınarak tasarlanan nişan yüzüklerine de bu yıl sıkça rastlayacağız.

 

 Pırlanta taşlarla bezenmiş tektaş modeller yine bu yılın vazgeçilmezleri arasında.


 


 


 


Dünya markalarının 2021  alyans ve tektaş tasarımları

TACORİ

 

 


Azlee JeweleryGRACE LEE

 


 

FOREVERMARK