• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Tek Taş Klişesi Magnolia ile Değişiyor

Tek Taş Klişesi Magnolia ile Değişiyor

  • 20 Ekim 2023 Cuma 17:36

Etik mücevher kavramı ile sektörde tabuları yıkan TOPHİLLS bu naif ve aynı zamanda iddalı tasarımıyla da tek taş klişesini yıktığını kanıtlıyor. ‘’Yüzüğünüzü de hayatınız gibi, hayalleriniz doğrultusunda siz tasarlayabilirsiniz. ‘’ diyen tasarımcı Hanzade Topaloğlu tüm evlenecek olan çiftlere aşkın karatla ölçülmediği, taşların ise yalnızca tasarıma ışıltı katan güzellikler olduğunu söylüyor.

Bu yıl magnolia isimli çiçek motifli tasarım, konu olduğu dizinin Eda Yıldız ( Hande Erçel ) karakterinde hikâyesiyle öne çıkması sebebiyle de birçok kişi tarafından evlilik yüzüğü olarak tercih edildi.  Bu koleksiyon ünlü mücevher tasarımcısı Hanzade Topaloğlu tarafından bundan yıllar evvel manevi annesine itafen tasarlanmıştı. 
Tophills markasında Pure Love koleksiyonunun nadide parçası olan bu yüzük kelime kökeninde sevgiyle ışık saçan manasına geliyor.  Tasarımcısı Magnolianın ruhunu şu cümlelerle ifade ediyor; Manolya çiçeği, çiçeklerin diline göre alçak gönüllülüğü ve saf sevgi ışığını temsil eder.  Kelime kökeninde tertemiz ışık saçan anlamına gelen Manolya; muhteşem görkemli bir çiçektir.
Güzel bir koku yayar ve bahçeleri zenginleştirir. Her zaman bir uğur çiçeği olarak görülmüştür, bu yüzden ev sakinlerine güç, şans ve refah getirebileceği düşünüldüğü için

ev bahçelerine özellikle dikilir. Güçlü yanı, ışık gibi farklı enerjilere girip, köküyle istediği yerde yıldız veya lale formuna benzer farklı şekillerde açabiliyor olmasıdır.Laboratuvarda evreni koruyan teknolojilerle işlenmiş Pırlanta ve safir taşlarla benzemiş Magnolia koleksiyonu 14 ayar altın montürlerle ve kusursuz el işçiliğiyle üretiliyor.  Etik mücevher kavramı ile sektörde tabuları yıkan TOPHİLLS bu naif ve aynı zamanda iddalı tasarımıyla da tek taş klişesini yıktığını kanıtlıyor. ‘’Yüzüğünüzü de hayatınız gibi, hayalleriniz doğrultusunda siz tasarlayabilirsiniz. ‘’ diyen tasarımcı tüm evlenecek olan çiftlere aşkın karatla ölçülmediği, taşların ise yalnızca tasarıma ışıltı katan güzellikler olarak hissedildiği aydın bir gelecek diliyor.