• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
SARIYER GARDEN

Hakkında

İstanbul Sarıyer’de büyüleyici boğaz manzarası ve enfes doğasıyla eşsiz bir kır düğünü mekanı arıyorsanız size hemen Sarıyer Garden deriz! Avrupa Yakası’nın en güzel ilçelerinden biri olan Sarıyer, İstanbul’un en güzel deniz, boğaz ve doğa manzarasına sahiptir. Düğününüze İstanbul’un tüm güzellikleri eşlik etsin ve unutulmayacak bir kır düğününüz olsun istiyorsanız, burası kesinlikle sizin için doğru adres . Düğününüz özellikle, ilkbahar veya yaz aylarına denk geliyorsa, Sarıyer Garden kır düğünü mekanının tıpkı masallardaki kadar güzel bahçesi, düğün eğlenceniz için sizi bekliyor.

Sarıyer Garden, birbirinden güzel kır düğünü organizasyonlarının yanında nişan, kına, sünnet, doğum günü partisi ve çeşitli kurumsal organizasyonlar için de hizmet sunmaktadır. Üstelik cazip kır düğünü fiyatları ve cebinize dost bir hizmet ile! Düğün Buketi organizasyon planlama ekibimizle bir telefon ile iletişime geçerek mekanın kır düğünü fiyatları ve hizmet ayrıntılarını ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Kampanya ve avantajlardan faydalanmak için ise sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Unutamayacağınız Bir Kır Düğünü

Hayatınızın en özel günü olan düğün eğlencenizi masalsı bir kır düğünü konseptinde hayata geçirmek için İstanbul’daki en özel yerlerden biridir Sarıyer Garden. Gerek manzarası gerek kır bahçesi ile İstanbul’un doğal güzelliğini kır düğününüze burada dahil edebilmeniz mümkün. Mekanın kendi etkinlik planlama ve organizasyon ekibinin bulunması, düğün gününüzün aksamadan muhteşem bir şekilde ilerlemesine olanak sağlamaktadır. Burada kır düğünü eğlencenizi ister yemekli ister kokteyl isterseniz de parti konseptinde hayata geçirebilmeniz mümkündür. İşin özü, siz hayal edin yeter! Sarıyer Garden, hayallerinizi süsleyen o harika kır düğününü sizin için organize edecek ekibe ve büyüleyici ambiyansa sahip bir yer.

Sarıyer Garden, 500 kişilik açık alan kapasitesi ve 250-500 kişinin katılımına uygun kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.  Unutamayacağınız bir kır düğünü için siz de geç kalmadan burayı keşfedin. Hadi, tek bir telefon ile Düğün Buketi danışman ekibimiz ile iletişime geçin ve Sarıyer Garden kır düğünü mekanının size en uygun hizmet paketlerini öğrenin. Dilerseniz de hemen ücretsiz teklif al butonumuza tıklayarak, mekanın size özel sunacağı paket başlangıç fiyatları ve hizmet içeriklerini öğrenebilirsiniz. Unutmayın muhteşem bir kır düğünü asla ama asla burada hayal değil! Siz sadece geç kalmadan mekanı keşfedin ve randevunuzu alın, gerisini de Sarıyer Garden’in deneyimli organizasyon ekibine bırakın.

Muhteşem Ambiyans & Sınırsız İmkanlar

Sarıyer Garden, denize nazır, boğaz manzaralı kır bahçesi içerisinde enfes ambiyansa sahip bir kır düğünü mekanı. Burada gündüz etkinliklerinin yanı sıra akşam ve gece eğlenceleri de düzenlenmektedir. Dolayısıyla buranın bu harika ambiyansının tadını günün dilediğiniz saatinde çıkarabilmeniz mümkün. Zira mekan size günün her bir saatinde apayrı bir güzellik sunacak kadar masalsı güzellikte.

Sarıyer Garden’da kır düğünü organizasyonlarının yanında nişan, sünnet düğünü, kına, baby shower, doğum günü partisi ve çeşitli kurumsal etkinlik ve eğlenceler de düzenlenebilmektedir. Mekanda düzenlenen tüm etkinlikler için yemekli, kokteyl ya da parti konseptleri alternatifleri bulunmaktadır. Ayrıca düzenlemek istediğiniz organizasyon için özel talepleriniz varsa, mekanın organizasyon yetkilileri taleplerinizi gerçekleştirmek için hazır olacaklardır. Başka bir deyişle burada her şey organizasyonunuzun kusursuz geçmesi için emrinize amadedir. Siz nasıl bir konsept istediğinize karar verin yeter!

Kır Düğünü Fiyatları

Hayallerinizi süsleyen o muhteşem kır düğünü için Sarıyer Garden kesinlikle doğru adres! Mekanın güzelliği, manzarası ve hizmet kalitesi ile burası düğün gününüzün dillere destan olmasını sağlayacaktır. Üstelik burada her cebe uygun ve birbirinden farklı konseptlerde kır düğünü organizasyonları hayata geçirmek mümkün. Bu kır düğünü mekanında, ister yemekli ister kokteyl isterseniz de parti konseptli düğün eğlenceleri düzenleyebilirsiniz. 50 TL-80 TL arasında değişen paket başlangıç fiyatları ile Sarıyer Garden, muhteşem güzelliklere sahip bir kır düğününün asla hayal olmadığını kanıtlar nitelikte.

Deniz, boğaz ve şehir manzarasının enfes uyumu ve muhteşem kır bahçesi ambiyansı ile Sarıyer Garden düğün gününüzde siz ve sevdiklerinize ev sahipliği yapmak için hazır. Bu harikulade kır düğünü mekanının düğün fiyatları ve düğün organizasyon ayrıntıları için Düğün Buketi organizasyon planlama ekibimiz ile bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdaki “ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak mekanın Düğün Buketi’ne özel sunduğu hizmet ve kampanyalı kır düğünü fiyatlarından haberdar olabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sarıyer Garden, isminden de anlaşılacağı üzere İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Sarıyer ilçesinde bulunan bir kır düğünü mekanıdır. Hayran olunası boğaz manzarası ve şahane kır bahçesi ile de İstanbul’un en gözde kır düğünü ve etkinlik mekanlarından biridir. Mekanın Sarıyer’in oldukça merkezi bir konumunda yer alıyor olması da bu popülerliğinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Buraya ister kişisel araçlar ile istenirse de toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Hem de ister gündüz ister akşam vakitlerinde!

Sarıyer Garden kır düğünü mekanına, Eski Kilyos Yolu üzerinden ilerleyerek Sarıyer Maden Mahallesi’nde ulaşabilirsiniz. Mekan hakkında detaylar ve ulaşım bilgileri için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Şehir
İstanbul, Sarıyer
Sorumlu
Ahmet Şahin-Keziban Bay
Adres
Maden Mahallesi Boğazkent Caddesi Sarı Toprak Sokak No 1

Fotoğraflar Galeri