• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
RECORD YAPIM WEDDİNG

RECORD YAPIM WEDDİNG


Hakkında

Poz verdirmeden yakaladığımız en doğal anlarınız, özenle seçtiğimiz farklı ve doğal mekanlar, pastel tonlarda renkler ve ortaya çıkan muhteşem düğün fotoğrafları…

Mükemmel poz vermeniz gerektiği değil de çok mutlu olmanız gereken gündür düğün gününüz. Bu nedenle ayrıntılarla uğraşmanızı veya poz verme konusunda stres yapmanızı istemiyoruz. Çünkü tüm bu detayları düşünmek, mükemmelliği yakalamak bizim işimiz. Sizden sadece o eğlenceli dakikaların keyfini sonuna kadar çıkarmanızı istiyoruz. 

Record Yapım Wedding İstanbul olarak birçok çekim türünde hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz bu çekim türleri hakkında bilgi verelim biraz da:

Klasik çekim: Düğün gününde yaptığımız, 1 veya 2 saat süren, tek mekan kullanarak yaptığımız çekim türü. Çekim sırasında poz sınırlaması yapmıyor, profesyonel video filmi de oluşturuyoruz. 

Konsept çekim: Bu çekim türü için özel bir gün ayırmanız gerekiyor. Çekimlerde İstanbul çevresindeki doğal mekanları kullanıyoruz. Çekimlerimiz ortalama 4-5 saat sürer, gün batımına yakın saatlerde başlar ve gün batımına kadar devam eder. Profesyonel video ve istenirse drone çekimi de yaptığımızı belirtelim. 

Hikaye çekimi: Kuaförde hazırlık sürecinizden düğün sonuna kadar devam eden çekim türümüz. Bu türde fotoğraflarınız ve videonuz eş zamanlı olarak çekilir. Hikaye çekim paketimiz, çiftlerimizin isteğine göre değiştirilebilen esnek bir pakettir. Çekim öncesi yapacağımız ön görüşmede, çekim planını ve paket içeriğini siz nasıl isterseniz o şekilde oluşturabiliyoruz.
 


Şehir
İstanbul, Maltepe
Sorumlu
Anıl Turan Çılgın - Ezgi Cansın Çılgın
Adres
Bağdat Cad. Premium Dragos Plaza No:526 Kapı:25 Maltepe

Fotoğraflar Galeri