• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Oya Unustası ile Ahmet Tansu Taşanlar Evlendi

Oya Unustası ile Ahmet Tansu Taşanlar Evlendi

  • 12 Eylül 2021 Pazar 22:08

Geçtiğimiz aylarda final yapan 'Hercai' dizisinin sevilen oyuncularından Oya Unustası ile Ahmet Tansu Taşanlar, nikah masasına oturdu. Ünlü isimlerin akın ettiği düğün töreninde nikah şahidi olan Engin Akyürek, yakın arkadaşlarıyla düğün boyunca en çok eğlenen isimler arasındaydı.

Uzun zamandır birlikte olan Oya Unustası ile Ahmet Tansu Taşanlar, nikah masasına oturdu. Ünlü oyuncuların Ankara'da gerçekleşen düğünde renkli anlar yaşandı.  Oyuncuların, nikah şahitliklerini Engin Akyürek ile Toygar Işıklı üstlendi. Işıklı daha sonra sahneye çıkarak sevilen şarkılarını da okudu. Çiftin ilk dansları ise herkesi hayran bıraktı. 


   

Düğüne pek çok ünlü isim katıldı. Ebru Şahin gecceye sevgilisi Cedi Osman'la geldi. Şahin, bir araya sahneye çıkıp göbek attı. Arkadaşlarının düğününde oldukça eğlenen Engin Akyürek de sık sık sahneye çıkarak oynamayı ihmal etmedi.

    

TEŞEKKÜR MESAJI

Düğünden sonra duygularını sosyal medyadan getiren ünlü çift teşekkür mesajı paylaştı. Ahmet Tansu Taşanlar yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Seninle tanıştıktan bir hafta sonra abimi arayıp “evleneceğim kadınla tanıştım” demiştim... Üstünden 10 sene geçti, sevgililiğimiz bir ömür sürecek biliyorum, ama senin kocan olmak da bambaşka bir hismiş. Güzel denizkızım!

    

Ve bir miktar teşekkürüm var, önce ailelerimize, iyi ki sizin oğlunuz, kardeşiniz, abiniz, yeğeniniz olmuşum. Varlığınıza bin şükür. Değerli eşimin değerli ailesi sizlere sonsuz teşekkür ederim bu kadar muhteşem bir evlat yetiştirdiğiniz ve bizi birbirimize emanet ettiğiniz için...

 

Yanımızda olan, olamayan, telefonlarıyla, mesajlarıyla mutluluğumuzu paylaşan bütün dostlara sonsuz teşekkürler..