• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
MİO GİARDİNO

Hakkında

Mio Giardino, İstanbul’un karmaşasından uzak, Beykoz Polonezköy çevresinde doğayla iç içe olan eşsiz bir kır düğünü mekânı. Söğüt ağaçlarının gölgesindeki bu mekan düğün, kına, nişan, sünnet gibi etkinliklerde çokça tercih ediliyor. Mio Giardino’nun fiyatları, verdikleri hizmet ve sundukları organizasyon içeriğine kıyasla da oldukça cazip.

Bahçe Kapasitesi

Mio Giardino kır bahçesi, Beykoz ve Şile ormanlarının kalbinde, her detayın düşünüldüğü bir sadelik sunuyor. Düğün, davet ve çeşitli organizasyonlarda tercih edilen Mio Giardino, beyaz bir tema ile ormanın yeşilini buluşturuyor. Nikahınız, ihtişamlı ağaçların şahitliğinde kıyılıyor. Bu geniş alanın kapasitesi kokteyl davetlerde 750 kişiye kadar ulaşabiliyor.

Geniş otoparkta 250 araçlık alan bulunan mekanda, ücretsiz vale hizmeti sunuluyor. Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirecek yeri bir türlü bulamıyorsanız, Mio Giardino’nun konsept düğünleri sizin yanınızda oluyor.

Mio Giardino Kır Düğünü Fiyatları

Mio Giardino uygun fiyatları ile de sizleri memnun etmeyi başaracak. Kokteyl davetlerde başlangıç fiyatı 80 TL, ve yemekli davetlerde 100 TL olan mekan, hafta sonu için farklı fiyatlara sahip. Standart bir paket fiyatı olmayan mekanda düğün fiyatları seçtiğiniz menülere, hizmetlere ve davetli sayısına göre belirleniyor. Böylece tam zevkinize göre ve bütçenize uygun bir düğün düzenlemiş oluyorsunuz.

Mio Giardino'nun fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilir, size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Mio Giardino’nun peyzajı da tıpkı çevresindeki orman gibi bir görsel şölen sunuyor. Kır düğünü için özel bir ışık ve ses sistemine sahip mekanın sahnesi, bütün masaların görebileceği bir konumda yer alıyor. Ahşap dans pisti de, sizin ve davetlilerinizin eğlencesine eğlence katıyor. Özel podyumu bulunan Mio Giardino, bağımsız nikah alanı sağlayan gazebosu ve vintage fotoğraf köşesiyle düğününüze renk katıyor.

Beyaz çitlerle çevrili mekanda "Retro House" adı verilen kapalı after party alanı da bulunuyor. Çiftlere özel gelin ve damat odasından, DJ ve fotoğraf hizmetlerine kadar her detayda mutluluğunuza dokunan bir iz bulabiliyorsunuz. Mio Giardino’da catering veya fotoğraf çekim hizmetleri alabilir, yemekli davetleriniz için Mio Giardino’nun leziz menü seçeneklerini tercih edebilirsiniz

Tecrübeli bir ekiple çalışan mekanda, baby shower ve mezuniyet törenleri organizasyonları da düzenlenebiliyor. Kurumsal motivasyon etkinlikleri içinse özellikle tercih ediliyor. Resepsiyonlardan bayi toplantılarına, doğum günü partilerinden çeşitli kutlamalara kadar her etkinlik için Mio Giardino’nun ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Mio Giardino; İstanbul'un Beykoz ilçesi Polonez mevkiinde, ormanın içinde saklı bir cennette düğün planı yapmanızı sağlıyor. Eşsiz bir lokasyonda bulunan Mio Giardino’ya Şile-Ömerli, Şile-Çekmeköy ve Alemdağ güzergâhlarından ulaşım sağlanabiliyor. Mekana toplu taşıma ile ulaşmak için 138 ve 138B numaralı seferleri kullanabilirsiniz. Özel aracınızla ulaşım için aşağıdaki adres yeterli olacaktır.

Beykoz Cd. No:70, 34829 Cumhuriyet/ Beykoz /İstanbul, Türkiye

Şehir
İstanbul, Beykoz
Sorumlu
Mustafa Yıldırım
Adres
Cumhuriyet Mh.Beykoz Cd.No:70

Fotoğraflar Galeri