• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Milla Nova, Yeni Royal Koleksiyonunun Gösterimini Dünyada İlk Kez Vakko Wedding’te Gerçekleştiriyor

Milla Nova, Yeni Royal Koleksiyonunun Gösterimini Dünyada İlk Kez Vakko Wedding’te Gerçekleştiriyor

  • 17 Mayıs 2023 Çarşamba 03:46

Dünyaca ünlü gelinlik markası Milla Nova, lüks ve sofistike bakış açısını yüksek el işçiliği ile bir araya getirerek tasarladığı Royal Koleksiyonu dünyada ilk kez Vakko Wedding mağazalarında sergiliyor.

Zoryana ve Iryna Senyshyn kardeşler tarafından kurulan, Ukrayna merkezli dünyanın en popüler gelinlik markalarından biri olan Milla Nova; yeni koleksiyonlarını ilk kez İstanbul’da sergiliyor. Kuruluşundan bu yana koleksiyonlarını hazırlarken elbisenin sadece üretimi ile değil, aynı zamanda hissiyatına odaklanan Milla Nova’nın sanat ve zanaat odaklı yeni Royal koleksiyonunda eşsiz, zarif ve detaylarla bezenmiş el işi tasarımları bulunuyor. Her biri ince detaylar ile zanaatkarlar tarafından hazırlanan özel tasarımlar, sezonun göz alıcı gelinlikleri arasında yerini alıyor. Bu özel koleksiyon dünyada ilk kez Vakko Wedding’te gelinler ile buluşuyor. 

Milla Nova Royal Koleksiyonunda El İşçiliği Ön Planda

Tüm dünyada ilk kez Türkiye’de Vakko Wedding ayrıcalığıyla sunulan koleksiyondaki her bir tasarım, özenli ve büyük bir emekle ortaya çıkıyor. Milla Nova Royal Koleksiyonu, uzun saatler süren el işi çalışmalarının sonucunda tasarımlardaki detaylarda dikkatleri üzerine çekiyor. Milla Nova Royal Koleksiyonunu benzer koleksiyonlardan ayıran en önemli özelliği ise ustaların elinden çıkan özel dikim detayları ve ince el işçiliği oluyor. Gelinliklerin her biri için tek bir motifin işleme süresi yaklaşık 3 saat sürüyor. 
Tasarıma bağlı olarak; her bir gelinlikte değişen işleme detaylarına göre farklı uygulamalar yapılabiliyor. Her bir dikişi ve detayı mükemmeliyetçi yaklaşımın tasarımdaki yansıması olan Milla Nova Royal Koleksiyonunun modelleri bu özellikleriyle sadece görsel açıdan nefes kesici değil, aynı zamanda en yüksek kaliteye de sahip oluyor. Yaratıcılığın, ince işçilik ile buluşmasından doğan modeller gelinlerin en önemli günlerine eşlik ediyor. 

Milla Nova, dünyada 50 farklı ülkede gelinler ile buluşurken, Türkiye’de sadece Vakko Wedding çatısı altında satışa sunuluyor. Milla Nova'nın yeni Royal Koleksiyonu ise Vakko Wedding ayrıcalığıyla dünyada ilk kez öncelikle 12-21 Mayıs tarihlerinde Vakko Wedding House Suadiye mağazasında tanıtılıyor.