• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Melis Goral Jewelry ile Maksimalist Stile Yolculuk!

Melis Goral Jewelry ile Maksimalist Stile Yolculuk!

  • 14 Kasım 2021 Pazar 17:37

Türkiye’nin ödüllü mücevher tasarım markası Melis Goral Jewelry, içsel dönüşüm ile zenginleşmiş kadınların renkli, eğlenceli olduğu kadar güçlü ve özgür ruhlarıyla yansıttığı yeni koleksiyonu “Reflection” ile karşımızda… Hareketli ve büyük parçaların yer aldığı koleksiyonda, çarpıcılığı tek bir pırıltılı dokunuşla hissettiren tasarımlar tüm bakışları üzerine çekiyor.

Zarif parçaların kusursuz uyumunu yansıttığı Reflection, değerli taşları ile mücevher tutkunlarının gözlerini alamayacağı bir koleksiyon oldu. Birbirinden çarpıcı renklerin dansının ve kesimlerin ince işçilikle bir araya getirildiği bu koleksiyon sınırları yeniden çiziyor, asil ruhuyla yıldız gibi parlıyor. Her bir parçanın Melis Göral kimliğini taşımasıyla birlikte hepsinin kendine özel ruhun ışığını yansıtacak görkemi koleksiyonun göz kamaştırmasını sağlıyor.
Melis Goral Jewelry’nin Mevlânâ Celaleddin Rumi’nin “Benim içimde gördüğün güzellik, senin güzelliğinin bir yansımadır.” sözündeki “yansıma” dan (Reflection) ilham alarak hazırladığı koleksiyonda özel kesim pırlantaların, yakut, tanzanit, quartz ve topaz gibi renkli taşlarla buluşuyor. Tasarımlarda aynı zamanda rose ve sarı altın üzerine kullanılan farklı mine tonları dramatik bir dinamizm yaratıyor.


 


Reflection koleksiyonu ile tasarımcı Art-déco çizgileri simetrik hareketlerle önce çıkararak maksimal bir stile imza atıyor.