• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Melis Birkan ile Aras Aydın Evlendi

Melis Birkan ile Aras Aydın Evlendi

  • 22 Mayıs 2022 Pazar 01:38

Pek çok dizi ve filmde rol alan Melis Birkan, meslektaşı Aras Aydın ile evlendi. Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan çiftin nikahında ünlü oyunculardan oluşan yakın dostları yalnız bırakmadı.

İki yılı aşkın süredir birlikte olan  oyuncu Melis Birkan ile meslektaşı Aras Aydın, bugün düzenlenen törenle nikâh masasına oturdu. Cemal Hünal ile başrollerini paylaştığı 'Issız Adam' filmi ile adını geniş kitlelere duyuran Melis Birkan ile kendisi gibi oyuncu olan Aras Aydın magazin basınından uzakta  yaşamayı tercih ettikleri ilişkilerinde bu gün mutlu sona imza attılar. 
Melis Birkan, geçtiğimiz ocak ayında sevgilisinin 32'nci yaş gününü romantik bir mesajla kutlamış, "Hayatımın rengi, ömrümün turuncusu, daima yüzü gülenim, ağlamaktan hiç korkmayanım, enerjisi, neşesi, umudu hiç bitmeyenim, şahane poz verip hep fotoğraf çektirenim, yapmak istedikleri ve tutkusu hiç tükenmeyenim, her spora yeteneklim, her şeyi çalıp söyleyebilen müzisyenim. Bir tanecik romantiğim, iyi ki doğmuşsun canım sevgilim. Rengin ve gülüşün hiç bitmesin ve hep dediğin gibi; Çok güzel olacak her şey" ifadelerini kullanmıştı.
Sade bir törenle ile evlenen ikiliyi, bu mutlu günlerinde dostları yalnız bırakmadı.Engin Akyürek, Nilperi Şahinkaya, Özge Özder ve Leyla Tanlar gibi pek çok ünlü isim de düğüne katıldı.