• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
LUCE SPOSA İSTANBUL&PARİS 2021

LUCE SPOSA İSTANBUL&PARİS 2021

  • 31 Ocak 2021 Pazar 21:48

İstanbul’un ihtişamı ve Paris’in zarafeti aynı koleksiyonda bir araya geldi.
Yeni yıl kapağımızda dünyanın önde gelen markalarından LUCE SPOSA var. İstanbul’un ihtişamı ve Paris’in zarafetini aynı koleksiyonda bir araya getiren firma son yıllarda hazırlamış olduğu gelinlik modelleriyle dünya markaları arasında ön plana çıkmaya başladı. LUCE SPOSA minimalist tasarımlardan, muhafazakar gelinlik ve gece elbiselerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Marka sezon öncesi farklı konseptlerinden oluşan bir çok çekim yapıyor. Yeni yıl kapağımızın konuğu olan konsept " İSTANBUL & PARİS 2021"  ilkbahar- Yaz Koleksiyonuna ait.

Dünyanın iki marka şehrini adeta bir moda yolculuğunda biraraya getiren LUCE SPOSA hazırlamış olduğu gelinlikleri İstanbul’un asırlık tarihi mirası, renkleri ve Boğaz’ın eşsiz mavisiyle taçlandırmış. İstanbul koleksiyonunda yer alan gelinlikler tıpkı şehrin ruhu gibi sofistike bir duruşa ve çeşitliliğe sahip. Geleneksel, romantik dantel modeller kadar modern, minimalist görünüme sahip tasarımlarda “İstanbul” koleksiyonunun birer parçası.

 “Paris”koleksiyonunda ise İkonik Eyfel Kulesi ve başkentin zengin mimarisi fotoğraflara eşlik ediyor. Şehre özgü vintage ihtişam, lüks ve zarafet seçilen modellerde kendini gösteriyor. Yeni yıl gelinleri için oldukça zengin alternatifler içeren koleksiyon çekimleriyle keyifli bir moda yolculuğuna hazır olun...