• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
LİA ROSA

Hakkında

İstanbul genelinde şık bir nişan ve söz mekanı arayanlar için Lia Rosa Beykoz muhteşem bir tercih oluyor. En mutlu günlerinizde sizinle mutluluğunu paylaşan mekan bünyesinde çok sayıda davete imza atıyor. Ekibin tamamı uzman kişilerden oluşan mekandan beklentileriniz karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. 150 TL’ den başlayan nişan fiyatları da konseptinize göre belirleniyor. Mekanın sizin için sağlayacağı imkanları öğrenmek istiyorsanız DüğünBuketi.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Lia Rosa yalnızca açık davet alanıyla hizmet veriyor. 200 ile 300 kişi kapasiteli olan açık alanda sizi muhteşem bir manzara karşılıyor. Denize sıfır konumuyla boğazı seyrinize sunan mekan unutulmaz bir davet vadediyor. Mekan oldukça geniş olduğundan hem ferah bir ortam yaratılıyor hem de özgürce hareket etmeniz sağlanıyor.

Lia Rosa Event, bembeyaz bir dekorasyonla karşınıza çıkıyor. Tıpkı hayatınızda açacağınız yeni bir sayfa gibi size saf ve büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Boğaz köprüsünü arka plan yapacağınız şekilde yerleştirilen nişan masası ve nişan tagı fotoğraflarda da şahane çıkıyor.

Lia Rosa Beykoz Nişan ve Söz Fiyatları

Boğazda davet konseptine göre oldukça uygun fiyatlarla hizmet veren Lia Rosa, sizleri memnun etmeye devam ediyor. Hafta içi kokteyl davetleri 150-200 TL, yemekli nişan fiyatları da 200-300 TL arasında oluyor. Hafta sonu ise fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Bu sefer kokteyl davetleri 200 TL’ den, yemekli nişan fiyatları 300 TL’ den başlıyor. Davetiniz için güncel fiyatlara ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Sağladığı İmkanlar

Lia Rosa Beykoz, ihtiyacınız olan tüm hizmeti size çatısı altında sağlıyor. Etkinlik öncesi organizasyon sorumlusu ile bir araya geldiğinizde kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Fotoğraf çekimi, organizasyon, nişan çikolatası ve nişan tepsisi gibi önemli olan tüm detaylar için hepsi oldukça profesyonel iş ortakları bulunuyor. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini de bu sayede mümkün kılıyor.

Yemekli davetler için lezzetli ve zengin içerikli menüleri tadım yaparak damak zevkinize uygunluğundan emin olabilirsiniz. Yemekler servis edilirken misafirlerinizin sıkılmaması için arka planda müzik çalmaya devam ediyor. Ayrıca gecenin sonunda misafirlerinizle birlikte dileklerinizi dileyip boğaza karşı dilek fenerlerini gökyüzüne bırakabilirsiniz.

Lia Rosa Beykoz Nerede? Nasıl Gidilir?

Lia Rosa Beykoz sahil şeridinde Anadolu Hisarı’nın hemen yanında konumlanıyor. Mekana gelmek için deniz yolunu da kullanabilirsiniz. İstanbul’un diğer bölgelerinden de ulaşım bu lokasyona yaygın şekilde sağlanıyor. Mekanın açık adresi; Göksu Mah. Küçüksu Cad. No:8/2 Beykoz

Şehir
İstanbul, Beykoz
Sorumlu
İbrahim Ersoy
Adres
Göksu Mah. Küçüksu Cad. No:8/2 Beykoz

Fotoğraflar Galeri