• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Lady Diana’nın Yeğeni Lady Kitty Spencer Michael Lewis ile Evlendi

Lady Diana’nın Yeğeni Lady Kitty Spencer Michael Lewis ile Evlendi

  • 28 Temmuz 2021 Çarşamba 15:38

Lady Diana'nın 30 yaşındaki yeğeni Lady Kitty Spencer, milyarder Michael Lewis ile dünya evine girdi. Spencer, cumartesi günü Roma’da Dolce & Gabbana imzalı bir gelinlik giyerek Lewis ile hayatını birleştirdi.

Prens Charles'ın eski eşi Lady Diana'nın erkek kardeşi Charles Spencer'ın model kızı Kitty Spencer, milyarder iş adamı Michael Lewis ile evlendi. Cumartesi günü İtalya'nın Frascati kentinde Lewis ile hayatını birleştiren Spencer,  Dolce & Gabbana imzalı bir gelinlik giyerek yemin etti. Ayrıca aynı moda devinden 4 farklı kıyafet daha giydi. Lady Spencer, dik yakalı, önü düğmeli, uzun kuyruklu gelinliğini geleneksel bir duvak ve ince halka küpelerle tamamladı. Aynı zamanda Dolce & Gabbana'nın yüzü olan Spencer'ın gelinlik ve elbise tercihleri şaşırtmadı. Sosyetik isim törende duvağıyla birlikte ailesine ait Spencer tacını takmadı.

  


 TÖRENE KATILMADI

Kitty'nin ikiz kız kardeşleri Amelia ve Eliza onu mutlu gününde yalnız bırakmadı. İkilinin düğün töreninde Pixie Lott ve Idris Elba gibi ünlü isimler de katıldı. Ancak gelinin babası Kont Charles Spencer törende yoktu. Bununla ilgili olarak İngiliz medyasında çeşitli haberler ortaya atıldı.

  
AİLE TACINI TAKMADI
Gelin Kitty Spencer, törende duvağıyla birlikte ailesine ait Spencer tacını takmadı. Bu da üzerinde konuşulan konulardan biriydi. Taç en çok Prenses Diana'nın Prens Charles ile evlendiği düğün nedeniyle hatırlanıyor. Diana'nın ablaları Jane ile Sarah da evlenirken bu tacı takmışlardı. Diana, ölümüne kadar bu tacı kendi koleksiyonunda muhafaza etti. Fakat trajik ölümünden sonra taç asıl sahibine yani Spencer ailesine geri döndü.BEŞ FARKLI KIYAFET
Model olarak görev yapan Lady Kitty Spencer, törende gelinliği de dahil ünlü bir moda markasının imzasını taşıyan beş farklı kıyafet giydi. Kitty Spencer'ın tepeden tırnağa dantelden oluşan gelinliği ve diğer dört kıyafeti Dolce Gabbana imzasını taşıyordu. Duvağa Kitty Spencer'ın düğün sırasında giydiği diğer kıyafetleri de en az gelinliği kadar gösterişliydi.