• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
İbrahim Güler Design Studio Açıldı!

İbrahim Güler Design Studio Açıldı!

  • 18 Ekim 2021 Pazartesi 18:27

Yaşam alanlarına prestij katan projeler ve dünyaca ünlü dekorasyon markalarının tasarımlarını misafirleri ile buluşturan İbrahim Güler Design Studio, kapılarını çok özel bir davetle açtı.

Versace, Christian Dior, MacKenzie Childs, Roberto Cavalli ve Türkiye’de ilk kez satışa sunulan Smeg X Dolce Gabbana’nın özgün objelerini bir araya getiren İbrahim Güler Design Studio, eşsiz dokunuşlara imza atmayı hedefliyor.
Şehrin kalbinde, Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir noktada, Göztepe’de konumlanan İbrahim Güler Design Studio, kapılarını çok özel bir davetle açtı. Davette, kişiye özel mobilya tasarımlarından örnekler, Versace, Christian Dior, MacKenzie Childs, Roberto Cavalli, Smeg X Dolce Gabbana gibi ünlü markaların dekorasyon ürünleri ve değerli ressamların tabloları misafirlerin beğenisine sunuldu. 


 


Dünyada sadece 100 adet üretilen Smeg X Dolce Gabbana koleksiyonundan el yapımı Smeg Retro buzdolabı, Türkiye’de yalnızca İbrahim Güler Design Studio’da satışa sunuluyor. Mağazanın en dikkat çeken ürünlerinden diş budak ağacından üretilmiş langırt oyun masası, selesinde dana derisi kullanılan bisiklet ve daha birçok %100 el işçiliği ile üretilen eşsiz parça, İbrahim Güler Design Studio’da misafirlerini bekliyor.  

Birbirinden özgün renklere, kusursuz desenlerin eşlik ettiği tamamı el boyaması ile hazırlanan seramik dekorasyon ürünleri, yaşam alanları için tasarlanan dekoratif objeler, tabak ve sofra takımları ve dahası özgün objeleri bir araya getiren mağazanın “Gala Daveti”, İç Mimar İbrahim Güler’in ev sahipliğinde gerçekleşti.  

Dekorasyon ile patisserie konseptini bir araya getirdiği farklı yüzüyle dikkat çeken mağazanın bu çok özel gününde, misafirler de keyifli anlar yaşadı. 

 


İbrahim Güler Design Studio 

İbrahim Güler Design Studio, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra, 2005 sonunda aile şirketi olan NORA YAPI'da Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Müdürü olarak iş hayatına atılan İç Mimar İbrahim Güler tarafından 2021’de kuruldu. 

Konut, otel, ofis, mağaza, cafe gibi birçok farklı alanda tecrübeli mimar ekibiyle mimarlık ve iç mimarlık hizmeti veren İbrahim Güler Design Studio, kendi bünyesinde bulunan atölyelerinde kişiye özel mobilya yapımının yanı sıra, dünya markalarından oluşan aksesuarlar, değerli ressamların tabloları ve imzalı özel tasarım ürünler sunuyor.

Yaşam alanlarına prestij katan projeler ve dünyaca ünlü dekorasyon markalarının tasarımlarını misafirleri ile buluşturan İbrahim Güler Design Studio, yaşam alanlarında eşsiz dokunuşlara imza atmayı hedefliyor.