• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
HAZİRGELİNLİK.COM

HAZİRGELİNLİK.COM


Hakkında

Gelinlik sektöründeki 25 yıllık butik hizmet anlayışımızı ve tecrübemizi dijital mağazacılığa taşıyarak ürünlerimizi kaliteli ve güvenilir alışveriş anlayışıyla gelin adaylarına sunuyoruz. Dünya trendlerini yakından takip ediyor, birbirinden şık ve kaliteli modellere en uygun fiyata sahip olabilme imkanını sağlıyoruz. Sizler için zorlu, yorucu ve bir o kadar da heyecan verici olan bu süreçte hem değerli vaktinizden kazanç hem de tamamen güvenilir hizmet vermeyi hedefliyoruz. 

Koleksiyon

Gelin adaylarının hayatlarındaki en özel günün kostümünü aradığını biliyoruz. Düğün gününde gelinlerimizi gerçek bir yıldız gibi hissettirecek, farklı stillerde onlarca modeli dijital mağazamızda sunuyoruz. Bizim gelinlerimiz dünya modasını yakından takip eden biri de olabilir,  trendlerin yönlendirmesine izin vermeyen, zamansız parçaların meraklısı  gerçek bir stil avcısı da. www.hazirgelinlik.com ‘un  gelinlik, nikah ve after party elbiselerinden oluşan 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda aradığınız parçayı bulmanız artık çok kolay.

Modellerimizi hazırlarken farklı tarz ve bütçeye uygun olmasına özen gösteriyor hazırlık aşamasında birinci kalite kumaşlar ve sezonun en popüler materyallerini kullanıyoruz. Gelinliklerimiz İstanbul Avrupa ile İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan modaevlerinde denenerek tadilatları ücretsiz yapılabiliyor. www.hazirgelinlik.com ‘a tıklayan gelin adayları, düğün konseptine, beden ölçülerine ve vücut tipine uygun gelinlik modelini nasıl seçebileceklerine dair bilgilere de site üzerinden ulaşabiliyor. Ürünlerimiz arasında gelinliklerin yanı sıra nikah ve after party elbiseleri, duvak modelleri, kese, tarlatan gibi gelinlik aksesuarlar da yer alıyor.


Şehir
İstanbul,
Sorumlu
Adres
www.hazirgelinlik.com

Fotoğraflar Galeri