• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Hayatı Kolaylaştıran Tasarımlar

Hayatı Kolaylaştıran Tasarımlar

  • 22 Ocak 2022 Cumartesi 19:55

Değişen ve dönüşen tüketici anlayışını tasarımlarına uyarlayan Kelebek Mobilya, en çok tercih edilen yatak odası takımlarından ve country tarzının en iyi örneklerinden Angelic ile saf huzuru evinize taşıyor.

Hayatı kolaylaştıran tasarımların adresi Kelebek’in Angelic Yatak Odası Takımı, özel kapitoneli karyolası, yatak başı komodini, geniş ve dar şifonyer seçeneği, kapitoneli ayakucu pufu ve camlı kapak tasarımlı gardırop parçalarıyla modern ve şık tasarımıyla yeni evleneceklerin veya yatak odasını değiştirmek isteyenlerin tercihi olacak.

 


Yüksek ayak tasarımıyla temizliği kolaylaştıran yatak odası takımında kullanılan melamin kaplama mobilyanın yüzeyini çizilmelere karşı korurken aynı zamanda ömrünün uzamasını sağlayacak şekilde tasarlandı. Beyazın saflığını yatak odanıza taşıyan serinin fonksiyonelliğini arttıran altı kapaklı dolabında kullanılan askı aparatı, geniş depolama alanları, çekmecelerin stop özelliği ise takımın kullanım kolaylığını arttıracak.  

 


Saflığa eşlik eden beyaz rengin yanı sıra sezonun trend renkleri arasında yer alan antrasit ile tasarlanan Angelic Dark ise serinin öne çıkan bir diğer rengi. Sadelik, doğallık ve ferahlığın ön planda olduğu zamansız bir estetiğe sahip country tarzının en iyi örneklerinden biri olan Angelic Yatak Odası Takımı’nın detaylarını incelemek ve daha fazla bilgi için www.kelebek.com/angelic-yatak-odasi-takimi adresini ziyaret edebilirsiniz. Eskitme meşe yüzeyi ile ahşabın özünü hissettiren ve beyazın saflığına eşlik eden yatak odası takımı sıcak ve samimi tasarımıyla yatak odası mobilya seçiminizde favoriniz olmaya aday.