• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Gücün ve Bereketin Simgesi Güneş Battaniyeleri Renklendiriyor

Gücün ve Bereketin Simgesi Güneş Battaniyeleri Renklendiriyor

  • 13 Eylül 2021 Pazartesi 20:08

Bella Maison, yeni battaniyeleriyle sonbahar - kış akşamlarına sıcacık keyifler katmayı amaçlıyor. Pantone'nin 2021 renkleri ile gücün ve bereketin simgesi güneş figürünün bir araya geldiği battaniyeler, deseni, yumuşaklığı, dokusu ve kalitesiyle dikkat çekiyor.

Sonbahar gelip de havalar soğumaya başladığında, evimizde en çok kullandığımız ürünlerin başında battaniyeler geliyor. Yatak odamızda sıcacık, huzur dolu bir uykuya dalarken veya oturduğumuz koltukta bir yandan kahvemizi yudumlayıp bir yandan da sürükleyici bir kitabın sayfalarında kaybolurken yumuşacık bir battaniyeye sarılmak istiyoruz. Soğuk havalarda yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı battaniyeler, Bella Maison’un koleksiyonunun da önemli bir parçasını oluşturuyor.
Eski çağlardan bu yana gücüne ve bereketine inanılan, Antik Mısır ve Mezopotamya'da kudretin ana kaynağı sayılan güneş figürü, tüm ihtişamı ve sıcaklığıyla Bella Maison'a ilham veriyor. Yeni sezon için tasarladığı battaniyelerini güneş figürleriyle renklendiren Bella Maison, yaşam alanlarına bereket ve sıcaklık katmayı amaçlıyor.  

Sarı güneş figürlerinin gri antrasit bordürlerle şekillendirildiği Bella Maison Liya Battaniye, Pantone'nin 2021 yılı için seçtiği iki rengin kombinasyonuyla oluşuyor. Bella Maison, pandemi döneminde umudun kaybedilmemesini temsil eden sarı ve gri renklerini, Liya Battaniyeyi süsleyen güneş figürleri ile birlikte yaşam alanlarımıza sunuyor.