• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Görkemli ve Zarif Düğünlerin Adresi

Görkemli ve Zarif Düğünlerin Adresi

  • 30 Nisan 2023 Pazar 00:40

Eşsiz Boğaz manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın büyüleyici atmosferinde konumlanan Four Seasons Hotel Sultanahmet, evlenecek çiftlere her detayı incelikle planlanmış unutamayacakları bir düğün sunuyor. Deneyimli ekipleri ve zarif servisleri ile fark yaratan Four Seasons Hotels Istanbul’da bu özel kutlamalar için birbirinden şık mekan alternatifleri bulunuyor.

Sultanahmet’in tarihi dokusunda, incelikli detaylarıyla, masal gibi bir düğün planlayan çiftler için Four Sesons Hotel Sultanahmet her zevke ve beklentiye uygun cazip teklifler sunuyor. Executive Chef Özgür Üstün ve deneyimli ekibinin hazırlayacağı leziz düğün menüsü ile çiftler, zarif ve benzersiz bir atmosferde hayalini kurdukları gecenin ev sahibi oluyor. Four Seasons Hotel Sultanahmet, ismini görkemli avizelerinden alan, incelikli mimari detayları ile göz dolduran balo salonu Sedef’te görkemli düğünlere, kına gecelerine birbirinden özel ve şık davetlere imza atıyor.   
FOUR SEASONS HOTEL BOSPHORUS BOĞAZ KIYISINDAKİ BENZERSİZ TERASIYLA GÖZ DOLDURUYOR

İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus, düğün ve davetler için sunduğu özenli detayları ile ayrıcalığını ortaya koymaya devam ediyor. Farklı taleplere hizmet verebilen ferah terası ve balo salonları ile Four Seasons Hotel Bosphorus, bahar ve yaz aylarında da İstanbul’un unutulmaz düğün seremonilerini ağırlıyor. 
Four Seasons deneyimi ile masal gibi bir düğünün hayalini kuran çiftler için otel ve ekibi her detayı özenle planlıyor. Benzersiz servis ve butik hizmet anlayışı ile farklılaşan   otelde, bu özel gün zarif detayları ile hafızalarda iz bırakıyor. Boğaz’ın yanı başındaki konumuyla büyüleyici bir atmosfer sunan teras ise romantik yaz düğünlerini ağırlıyor. Otelin Ziyafet Satış Direktörü Başak Güngör gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında şunları söylüyor: “Her organizasyonumuz birbirinden farklı ve çok özel. Düğün gününü incelikli detaylarıyla çiftlerin ve ailelerinin istekleri doğrultusunda nasıl özenle planlıyorsak, aynı şekilde evlilik tekliflerinden, kına gecelerine dek her türlü organizasyonu Four Seasons’ın kalitesi, özenli sunumu ve kişiye özel dokunuşlarıyla şekillendiriyoruz. Hayalleri gerçeğe dönüştürmekten büyük keyif alıyoruz.” 


 


Otel, profesyonel ekibiyle davetin operasyon sürecinden, leziz düğün menüsüne kadar her detayı titizlikle yürütüyor. Executive Chef Görkem Özkan ve ekibi tarafından oluşturulan menüleri, balayı için görkemli suitleri, düğün öncesi hazırlık için bakım ritüeli sunan spa merkezi ve hazırlık sürecinin her aşamasında çiftlere destek olan ekibi ile Four Seasons Hotel Bosphorus, ayrıcalıklı bir düğünü hayal eden çiftleri bekliyor.