• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Gelinlikler Pırlanta Işıltısıyla Tamamlanacak

Gelinlikler Pırlanta Işıltısıyla Tamamlanacak

  • 10 Mayıs 2022 Salı 18:37

Hafızalarda iz bırakacak bir düğünün en önemli parçası olan gelinliğinizi, tarzınızı gösteren mücevherlerle mükemmel hale getirebilirsiniz. Atasay koleksiyonunda romantik, bohem veya cesur fark etmeksizin her gelinlik stilini tamamlayacak ışıltılı bir dokunuş bulabilirsiniz.

2022 yılı trendleri arasında gösterişli ve ihtişamlı düğünler şimdiden yerini aldı. Tüm bu ihtişamın içinde gelinlikler ve anılarda iz bırakacak göz kamaştırıcı takılar ön planda. Bu yılın en trend gelinleri arasında yerinizi almak istiyorsanız sıra dışı tasarımları ve kişiselleştirilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün telaşında genellikle mükemmel gelinliğe odaklanırız ancak çiçekten ayakkabıya, saçtan mücevhere tüm aksesuarların orkestral bir bütünlük yaratması gerektiğini unutmayın. Doğru notaları bulduğunuzda bir sanat eseri gibi parlayacaksınız. 


Kendi tarzınızdan vazgeçmeyin

Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bu özel günde tamamen beyaz bir görünümü kırmanın akıllıca yollarını arıyorsanız, mücevherler hayat kurtarıcı olabilir. Yalın formda bir gelinliğe eşlik edecek göz alıcı kolyeler, küpeler ve bilekliklerle stilinizi destekleyebilir ve özgün tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Sıcacık bir sahil düğünü veya ada seromonilerinden fırlamış özel bir davette, isterseniz zarif bir çift küpe, isterseniz gösterişli bir gerdanlık, stilinize büyüleyici bir dokunuş katacak.  Bu özel gününüzde sizi yansıtacak mücevherleri seçmeye çalışıyorsanız, Özlem Süer’in White koleksiyonuna eşlik eden Atasay’ın tasarımlarını www.atasay.com ve Atasay mağazalarında inceleyebilirsiniz.