• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Gelinler ve Gelin Anneleri

Gelinler ve Gelin Anneleri

  • 09 Mayıs 2021 Pazar 07:15

İster aktüel bir fotoğraf olsun ister daha önce planlanan bir portre, annelerimizi düğün fotoğraflarında görmek yüzümüzü güldürecektir. Bu yüzden düğün fotoğrafçın ile konuşurken bunun altını çizmeyi unutmamanı öneririz.

COVER PHOTO CREDIT Laurken Kendall

Varlıkları ile hayatlarımızı güzelleştiren ve kolaylaştıran annelerimize olan sonsuz sevgimizi göstermek için elbette bahaneye gerek yok ama küresel bir törene dönen bugünü görmezden de gelemeyiz, değil mi?

Anneler Günü kutlu olsun!

Her ayrıntıya hakim olmak için durup dinlenmeden ortalıkta koşuşturan ya da köşesine çekilip günün yoğunluğu ile duygudurum dalgalanmalarını doyasıya yaşayan anneler, düğünlerde de elbette başrollerden birdir.

Anne evleneceğiniz adamı bulduğunuz andan itibaren en sabırlı dinleyici, en büyük taraftar ve engin tecrübesi ile yardımına koşmaya hazır ilk gönüllüdür.

İster aktüel bir fotoğraf olsun ister daha önce planlanan bir portre, annelerimizi düğün fotoğraflarında görmek yüzümüzü güldürecektir. Bu yüzden düğün fotoğrafçın ile konuşurken bunun altını çizmeyi unutmamanı öneririz. Anne adayı gelinler ve gelin annelerinin aynı kadrajda olmasından daha dokunaklı ne olabilir?

İşte bu özel günde, yetenekli fotoğrafçıların yakaladığı unutulmaz kareler…

Mendilleri hazırlayın…
Fotoğraf: Lovelymommamoments
Fotoğraf: Q’MalleyFotoğraf: Southern Weddings
Dani Leigh Photography


Fotoğraf: Chris KeeneyFotoğraf: The Oberports