• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Fashion Prime Fuarı Defilelerle Renklendi

Fashion Prime Fuarı Defilelerle Renklendi

  • 17 Eylül 2021 Cuma 22:32

Moda ve tekstil sektörünün ilgiyle takip ettiği, Fashion Prime Fuarı kapsamında düzenlenen defileler podyumda renkli görüntüler oluşturdu.

Fashion Prime – Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri ile birlikte FashionTech – Hazır Giyim, Konfeksiyon ve Tekstil Makineleri, Tekstil Baskı Teknolojileri fuarları, sektör profesyonellerini fuarizmir’de buluşturmaya devam ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ ve İZGİ Fuarcılık tarafından, 15 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açan Fashion Prime ve Fashion Tech fuarları, moda ve hazır giyim temsilcilerini buluşturdu. Fuarlar, birbirinden renkli tasarımların sergilendiği defilelerle moda takipçilerine adeta görsel şölen yaşattı.Özge Ulusoy,  Açelya Kartal ve Sema Şimşek gibi ünlü modellerin podyumda yer aldığı defileler moda ve tekstil sektörü temsilcilerini bir araya getirdi.  Serkan Duman ve Gökhan Duman koreograflığında düzenlenen defileler, Erkan Yılmaz organizasyonluğunda gerçekleşti.  

Fuarın ilk günü olan defile ‘Kardüz Brode’ firması tarafından gerçekleştirildi. Defilede, 2022 kumaş kreasyonları sergilendi. Fuara özel tasarımlar podyumda izleyiciyle buluştu. Fashion Prime Fuarı’nın ikinci gününde iki defile gerçekleşti. İki defilede Özge Ulusoy da podyumdaki yerini aldı. İlk defile, “Zipon Kumaş” firması tarafından düzenlenen solo defile oldu. Ardından, "World Of Fashion”  karma defilesi 29 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Özge Ulusoy’un iki defilede de taşıdığı tasarımlar büyük beğeni topladı.

Turuncu, beyaz ve lavanta hâkimiyeti  

2010 yılındaki İzmir Fuarı’ndan sonra ilk kez fuar kapsamında düzenlenen bir defile için tasarım yaptığını belirten Eva Torun, böyle bir organizasyonda yer almaktan onur duyduğunu ifade etti. Tüy detayları, hareketli kumaşlar ve geniş eteklerden oluşan 2022 yaz koleksiyonuna yönelik tasarımlarını Fashion Prime podyumuna taşıyan Torun,  yeni sezonda turuncu, beyaz ve lavanta tonlarının hakim olacağını söyledi.