• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Ezgi Mola Evlendi!

Ezgi Mola Evlendi!

  • 08 Mayıs 2023 Pazartesi 00:05

Ezgi Mola, dört yıldır ilişki yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile bugün dünyaevine girdi. Yaklaşık 4 yıldır aşk yaşayan Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı, bu akşam İstanbul’da sade bir törenle evlendi. Güzel oyuncu Ezgi Mola sade uzun kuyruklu gelinliği ve zarif gelin stiliyle hayran bıraktı. Başarılı oyuncu Ezgi Mola 4 yıldır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Swiss Otel Maçka’da aile arasında düzenlenen nikah töreniyle bugün dünya evine girdi. Ezgi Mola’nın nikah şahidi Enis Arıkan olurken, Mustafa Aksallı’nın şahitliğini ise Sinan Engin üstlendi.

'Kocan Kadar Konuş', 'Maide'nin Altın Günü', 'Organize İşler', 'Erşan Kuneri' ve 'Masumlar Apartmanı' gibi çok sayıda dizi ve filmde başrol oynayan Ezgi Mola (40), dört yıldır aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı (38) ile bugün Swiss Otel Maçka'da nikâh masasına oturdu. Törene 14 kişiyi davet eden ünlü çiftin nikah şahitleri dikkat çekti.
Ezgi Mola'nın Nikah şahidi Enis Arıkan olurken, Mustafa Aksallı'nın şahitliğini ise Sinan Engin üstlendi.  Ezgi Mola'nın gelinliği Özgür Masur imzası taşıyor. Güzel oyuncu  sade uzun kuyruklu gelinliği duru makyajı ve zarif gelin stiliyle tüm sevenlerinden tam not aldı. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.