• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Eva Lendel 2022 Gelinlik Modelleri  'Less is More' Gelin Koleksiyonu

Eva Lendel 2022 Gelinlik Modelleri 'Less is More' Gelin Koleksiyonu

  • 26 Şubat 2022 Cumartesi 20:00

Eva Lendel'in Less is More gelin koleksiyonu dünya çapında minimalist gelinlerin en gözde favorileri arasında yer alıyor.

Eva Lendel sevilen gelinlik koleksiyonu 2022 güncellemesiyle geri döndü. Yeni koleksiyon kadınlığın gücünü kucaklayan ve kutlayan sofistike ayrıntılara odaklandı. 2022 Eva Lendel gelinlik koleksiyonu, cesur kesimlere sahip çarpıcı hacim ve yapısıyla gelinin kıvrımlarını en güzel bir şekilde vurguluyor.  Zarif süslemeler ve katmanlar zarafetin gücünü vurgulayan  cezbedici  yeni görünümler sunuyor. 

Eva Lendel yeni koleksiyonu şöyle tanımlıyor;  “Klasiklerden ilham aldı, ancak kişiye özgü modern vizyonuna da unutmadı. Kadın özünün kırılganlığını  gösteren zarif ayrıntılara sahip. Bakışları ve duruşu  kendinden emin  Eva Lendel Less is More 2022 gelini  akıcı hafifliği ve öne çıkan duyarlılığıyla kadın olmanın saf zevkini vurgulamak için yaratıldı.”

Eva Lendel'in 2022 gelinlik koleksiyonu, farklı stil ve malzemelere sahip 63 muhteşem gelinlikten oluşuyor. Koleksiyonda 20 adet A kesim elbise, 29 adet denizkızı stili, 7 adet gösterişli balo elbisesi, 2 adet tulum ve 5 adet midi boy elbise bulunuyor ve çıkarılabilir unsurlara özel dikkat gösteriliyor. Pelerinler,  üst etekler ve bolerolar öne çıkan fonksiyonel parçalardan.