• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Enza Home ile Aydınlatmada Yeni Bir Bakış Açısı

Enza Home ile Aydınlatmada Yeni Bir Bakış Açısı

  • 20 Eylül 2021 Pazartesi 21:09

Enza Home zengin aydınlatma koleksiyonunun en özel parçalarından biri olan Epic Sehpalı Lambader sıra dışı tarzıyla göz alırken, Mimosa Aydınlatma Serisi ise üstün bir tasarım anlayışını yansıtıyor.

Çağdaş dekorasyon anlayışına yepyeni bir soluk getiren Enza Home, aydınlatma koleksiyonunda yer alan Epic Sehpalı Lambader ve Mimosa Aydınlatma Serisi modern tasarımıyla kullanıldıkları her mekana şıklık ve estetik kazandırıyor.

Sıra dışı bir ürün olan Epic Sehpalı Lambader, yeni sezonun çok yönlü tasarım anlayışına zarif bir yorum katıyor. Gold gövde tasarımı ve siyah konik başlığıyla son derece etkileyici görünen Epic Sehpalı Lambader,  mermer görünümlü sehpası ile estetik ve işlevselliği buluşturuyor.


 


Mimosa Aydınlatma Serisi metal, deri ve kumaş kombinasyonuyla çoklu malzeme kullanımının göz alıcı birlikteliğini gözler önüne seriyor. Çağdaş dekorasyon trendlerini yansıtan Mimosa Aydınlatma Serisi’nde kullanılan krem rengi pilili başlık ve gövdede kullanılan deri detaylar ise üstün bir estetik anlayışının yansıması oluyor. Mimosa Aydınlatma Serisinin lambader, abajur ve sarkıt seçenekleri bulunuyor.