• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Ebru Şahin ve Cedi Osman Evlendi!

Ebru Şahin ve Cedi Osman Evlendi!

  • 01 Temmuz 2022 Cuma 20:28

Aile arasında nişanlanan ünlü oyuncu Ebru Şahin ile basketbolcu Cedi Osman'ın nikahları, Kuzey Makedonya'da gerçekleşti.

NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen basketbolcu Cedi Osman ve Destan dizisinin Akkız'ı Ebru Şahin,  geçtiğimiz günlerde aile arasında yapılan nişan töreniyle evliliğe ilk adımı atmışlardı. 7 Temmuz'da Çeşme'de düğün yapmaya hazırlanan  ünlü çift bu akşam Cedi Osman'ın doğduğu Makedonya'da bulunan Ohrid Gölü'nde nikah masasına oturdu. Çiftin yakın dostları ve aile üyelerinin katıldığı nikah, göl üzerinde bir teknede kıyıldı. Nikahın ardından çift, davetlilerle birlikte Makedon müzikleri eşliğinde oynarak eğlendi. Düğün töreni ise Türkiye'de, ikilinin tanıştığı Çeşme'deki bir beach'te yapılacak.
Çiftin nikahından ilk görüntüler ve farklı gelinliğiyle dikkat çeken Ebru şahin sosyal medyaya düşen görüntüleriyle hayranlarını adeta büyüledi. Cedi Osman ve Ebru Şahin'in bu gün gerçekleşen nikahından yansıyan mutluluklarının  fotoğraflarını sizler için derledik.