• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Doğanın Kalbinde Rüya Gibi Bir Düğün

Doğanın Kalbinde Rüya Gibi Bir Düğün

  • 23 Eylül 2021 Perşembe 01:53

Farklı konseptlerdeki alternatifleriyle hayalleri süsleyen düğünlere imza atan NG SAPANCA ve NG ENJOY, sonbaharda Sapanca’nın eşsiz doğasında “evet” demek isteyen çiftlere masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Şehrin kalabalığından uzak, sakin ve dinlendirici tatillerin adresi NG SAPANCA ve NG ENJOY, romantik çiftlere ayrıcalıklı ve her detayı düşünülmüş organizasyonlar sunuyor. Nikah törenlerinden kokteyl ve görkemli düğünlere kadar en özel günlere ev sahipliği yapan NG SAPANCA ve NG ENJOY, muhteşem menüleri ile de masalsı düğünlere lezzet katıyor. 

Hem siz hem konuklarınız için büyüleyici bir ambiyans 

NG ENJOY

Kalite odaklı hizmet anlayışı, doğanın içinde yer alan konumu ile benzersiz bir tatil deneyimi yaşatan NG ENJOY, düğün organizasyonları ile yeni bir hayata atılan ilk adımı da kusursuz kılıyor. Açık alanları, 1400 metrekarelik Amber balo salonu, teras davet alanı ve 716 metrekarelik fuaye alanıyla farklı konseptlerdeki düğünler için birçok seçenek barındıran NG ENJOY, “Hayat Enjoy’da Güzel” sloganını düğün organizasyonlarında da yaşatıyor. Doğanın kalbinde ihtişam ve ışıltı içinde “evet” demek isteyenler için her detayın düşünüldüğü organizasyonlara imza atan NG ENJOY, masalsı ortamıyla akıllara kazınacak düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ayrıca romantik çiftleri de unutmayan NG ENJOY, 30 Aralık tarihine kadar geçerli, Aroma Terapi Masajı ve Safran Restoran'da 2 kişilik akşam yemeği içeren Aşk Paketi ile romantizmi yaşamak isteyen tüm çiftlere ideal bir tatil sunuyor.  Dört mevsim düğün konsepti 

NG SAPANCA

Profesyonel ve deneyimli ekibiyle düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü kutlaması gibi özel günleri tüm detaylarıyla organize eden NG SAPANCA, geniş salonları ve doğanın içindeki bahçesiyle dört mevsim boyunca çok özel davetlerin adresi… 665 metrekare alana sahip Manolya balo salonunun yanı sıra faklı büyüklüklerdeki salonlarında da özel kutlama alanları sunan NG SAPANCA, avantajlı fiyatlı balayı paketleriyle de çiftlere düşlerindeki düğünü yaşatıyor. 


Hayatınızın bu özel gününde kusursuz bir davete imza atarken doğa ile iç içe olmak istiyorsanız, NG SAPANCA’da yer alan, özel davet ve organizasyonlar için büyüleyici bir ambiyans yaratan Taş Ev, tam size göre. Yemyeşil ormanın içinde romantik bir ortam sunan Taş Ev, kokteyl konseptli davetler için ideal bir alternatif!

Romantizme açılan kapı

NG ENJOY ve NG SAPANCA, 3 gece 4 günlük Balayı Paketi’yle odaya ikramlar ve kahvaltı servisi, Alakart akşam yemeği gibi ayrıcalıklar sunarak yeni evli çiftlere özel bir deneyim yaşatıyor.