• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Doğal Masaj Taşlarının Gücünü Cildinizde Hissedin

Doğal Masaj Taşlarının Gücünü Cildinizde Hissedin

  • 17 Mayıs 2023 Çarşamba 00:59

Gua Sha, cilt elastikiyetini düzenliyor, iyileştirici ve enerji dengeleyici özelliğiyle ilk kullanımda gözle görülür değişim yaratıyor.

Binlerce yıldır eski doğu tıbbında kullanılan masaj taşları, Aurelia Geneve Gua Sha ürünleriyle cilt bakım rutinlerine dahil oluyor. 


Aurelia Geneve The Tiger Eye Gua Sha

Cildi iyileştiren, gençleştiren ve güzelleştiren Aurelia Geneve Kalp Şekilli Gua Sha Taşı, dolaşımı düzenlemenin yanı sıra gerginliği ve stresi azaltıyor. Özgüven taşı olarak da bilinen kahverengi ve sarı renkli taş, ciltteki kırışıklıkları açıyor ve çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını ve lenfatik drenajı arttırmak için cildin kıvrımlarına ve hatlarına hafif baskı ile uygulanan Gua Sha taşı, kalp şeklindeki formuyla rahat bir kullanım sağlıyor. 

Fiyat: 590 TL Aurelia Geneve Rose Quartz Gua Sha Crystal-Heart

Doğal gül kuvars kristalinden yapılan Aurelia Geneve Kalp Şekilli Pembe Kuvars Taşı, kalp çakrasını dengeliyor ve iyi hissettiriyor. Şefkati, hassasiyeti, bağışlayıcılığı ve kendini sevmeyi teşvik eden Gua Sha, göz çevresindeki sarkma, koyu halka, torba ve çizgileri hafifletirken ciltte parlak ve eşit renk tonlu bir gönünüm sunuyor. Göz çevresi, yanak, alın ve boyun bölgesi, elmacık kemiği ve çene hattındaki kullanımıyla çok yönlü fayda sağlarken rahat ve dingin bir his yaratıyor. 

Fiyat: 440 TL


 


Aurelia Geneve Amethyst Gua Sha Crystal-Heart


Doğal ametist taşından üretilen mor renkli Aurelia Geneve Kalp Şekilli Ametist Taşı, mutluluk verirken negatif enerjiyi temizliyor. Gua Sha kullanımı sonrası yüzdeki kan dolaşımı %400 oranında artıyor ve düzenli kullanımla kaşlar kalkıyor, gıdı bölgesi ve yüz kontürü toparlanıyor, gülme çizgileri yumuşuyor ve kırışıklıklar hafifliyor. Kaygı giderici ve rahatlatıcı özelliğe sahip ametist taşı, günlük uygulanan birkaç dakikalık yüz masajıyla kısa sürede büyük değişimler yaratıyor.


Fiyat: 550 TL