• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Denizlerin Doğal Zenginliklerinden Zamansız Tasarımlar

Denizlerin Doğal Zenginliklerinden Zamansız Tasarımlar

  • 08 Nisan 2022 Cuma 20:33

Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün’ün yaşam alanlarına ayrıcalık katan ikonik kaplumbağa figürlü tasarımlarını, denizlerin doğal zenginlikleriyle güncellediği Serdar Gülgün X Beymen Koleksiyonu 2022 Yaz Koleksiyonu, Beymen Home’da ve www.beymen.com adresinde dekorasyon tutkunlarıyla buluşuyor.

Serdar Gülgün, Beymen için özel olarak tasarladığı 2022 Yaz Koleksiyonu’nda, 19. yüzyılda aristokratların dünyanın farklı yerlerinden biriktirdiği kaplumbağa kabukları, mercanlar, deniz kabukları, kelebeklerden   oluşan, saray ve şatolarda “Cabinet of Curiosities” ya da “Nadire Kabinesi” olarak adlandırılan özel odalarda sergiledikleri değerli koleksiyonlardan ilham alıyor. 
Serdar Gülgün X Beymen Koleksiyonu’nu mercanlar, nautiluslar, istiridye kabukları, deniz yıldızları ve  deniz kestanelerinin büyülü güzelliklerini akik, lapis, turkuaz, malahit gibi yarı değerli taşlar, bronz, altın ya da gümüş şıklığı ile buluşturuyor.
Şamdanlar, şekerlikler, büyüteçler, dekoratif objeler gibi her biri el yapımı zamansız ve zarif tasarımlar ile geleceğin antikaları olmayı amaçlayan Serdar Gülgün X Beymen Koleksiyonu’nu BEYMEN Home’larda ve www.beymen.com adresinde keşfedebilirsiniz.