• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Denizlerden Gelen Derinlik Hissi: “Beyond The Sea”

Denizlerden Gelen Derinlik Hissi: “Beyond The Sea”

  • 17 Nisan 2021 Cumartesi 00:40

BEGUM Bridal Design House  2021 Koleksiyonuyla deniz altına şık, romantik ve cüretkar bir yolculuk…

Minimal çizgileri trend detaylarla birleştiren, abartıdan uzak tasarımlarıyla gelinliğin formunu bilinenin dışına taşıyan BEGUM Bridal Design House, yeni koleksiyonu “Beyond The Sea” ile gizemli bir derinlik sarhoşluğuna davet ediyor. Naif çizgilerle aydınlattığı bu ışıltılı yolculuk; şık, romantik ve cüretkar… BEGUM Bridal Design House “Beyond The Sea” koleksiyonuyla denizin altındaki yaşamı kadınla buluşturuyor. Sadeliğin baştan çıkarıcı tavrını ustalıkla kullanıldığı tasarımlarda düğünün her formuna uygun  lüks ve doğal kumaşların gücü de  var. Gelinin her anı derinliğin heyecanıyla süslendiği koleksiyonda dalgaların sesini duymak ve parlak simli tüller arasından geçen balık sürüsünün büyüsüne kapılmak mümkün…


Düğün planlarının vazgeçilmezi olan bekarlığa veda, partiler, prova yemekleri, balayı ve daha fazlası için beyaz elbiselerden oluşan ışıltılı bir şölen sunan BEGUM Bridal Design House, ince detaylarda işlediği desenlere zarif bir parıltı katıyor. Maviden ve suyun fantastik gücünden etkilenerek yola çıktığı koleksiyonunda deniz altının ruhunu gelinliğin masumiyetine yansıtıyor. 

BEGUM Bridal Design House, kadını sofistike, gizemli ve doğal bir tasarım anlayışıyla bütünleştiriyor. Geleneklerin dışına taşıdığı güzellik algısını, zarafetin inceliği ile birleştirdiği bu koleksiyonunda derinlik hissini doğal kumaşların şık dokunuşları veriyor. Gelinin her anını özel kılan şık tasarımlara showroomdan ya da www.begumbdh.com online mağaza adresinden ulaşabilirsiniz.

BEGÜM SALİHOĞLU HAKKINDA

Begüm Salihoğlu, New York Parsons School of Design’da tasarım okudu. 2002-1008 yılları arasında Jil Stuart, Oxford Collections, Via Malaura Paris, Hussein Chalayan ve Alessandro dell’Acqua gibi önemli global markalarda çalışan Salihoğlu, 2008 yılından bu yana kendi couture ve gelinlik koleksiyonlarını üretmektedir. Bir çok ulusal ve uluslar arası başarıya imza atan Begüm Salihoğlu, Beyoncenin düzenlediği House of Dereon’ da birincilik kazanmıştır. 2017 yılından Barcelona Bridal Weeke katılan başarılı tasarımcı Salihoğlu, son üç yıldır New York Bridal Week’ te yer almakta ve İngiltere, Hong Kong, Kanada, Taiwan, Kore, Çin, New York, Tokyonun gözde gelinlik mağazalarında dünyaca ünlü markalar arasında yer almaktadır.