• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Evlendi!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Evlendi!

  • 29 Ağustos 2022 Pazartesi 20:45

Uzun zamandır birlikte olan ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç evlendi. Ünlü çiftin düğününe birbirinden ünlü isimler katıldı.

Uzun süredir birlikte olan ünlü oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, Sarıyer’de bir otelde nikah masasına oturdu. Düğünün en çok konuşulan detayı ise gelinlik modeli oldu. Oyuncu Demet Özdemir’in nikâh şahidi Gold Film’in sahibi, yapımcı Faruk Turgut, şarkıcı Oğuzhan Koç’un şahidi ise Acun Ilıcalı oldu.
Özdemir, Eda Güngör Museum of Fine Clothing tasarımı gelinlik giymeyi tercih etti. Güzel oyuncu, daha sonra Nihan Peker’in özel olarak tasarladığı ikinci gelinliği ile göz kamaştırdı.
Özdemir, Londra’dan Alexander McQueen’in son kreasyonundan özel bir kıyafeti Düğün sonrası partisinde kendisi için özel olarak tasarlattı. Oğuzhan Koç ise Papillone tasarımı bir smokin tercih etti. Özdemir ve Koç’un stil danışmanlığını Rutkay Öziş üstlendi.

Düğüne, çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok önemli isim katıldı. Çift ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısı ile yaptı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti, düğün tarihlerini, 26 Ağustos’ta beklenen yoğun yağış nedeniyle 28 Ağustos olarak değiştirmişti.

Ünlü çiftin hayranları da Twitter üzerinden #DemetOğuzhanWedding hastagi ile ünlü çiftin mutlu anlarını ilgiyle takip etti.  Şarkıcı Murat Boz ve Murat Dalkılıç, çiftin düğününde sahneye çıkarak düet yaptı.  Ünlü çiftin düğününe eğlence dünyasından pek çok isim katıldı. İşte düğünden renkli kareler...