• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Damatların Şıklığında Cesur Renk ve Desenler

Damatların Şıklığında Cesur Renk ve Desenler

  • 17 Nisan 2021 Cumartesi 05:06

Klasik seçimlerden cesur yaklaşımlara işte 2021'in Trend Damat Kombinasyonları

Siyah, gri yada mavi takım elbise uzun yıllar damatlık seçiminin temelini oluşturmuş olabilir, ancak  son yıllardaki ezber bozan yaklaşımlar cesur renkler, dokular ve desenler bu yılda popülerliğini sürdürüyor. Yeşil, bordo, tüvit takımlar,  jakarlı baskılar ve çiçekli desenler bu sezon damatların stiline eşlik edecek gibi görünüyor. 

Cesur Renk ve Desenler

2021'deki damatlar renk seçimlerinde her zamankinden daha cüretkar.  Daha koyu lacivertler, açık maviler, kırmızılar, portakallar ve daha zengin bordo ve daha az yaygın olarak yeşiller ve nane yeşillerini bu yılın damat stillerinde görebiliriz.  Geleneksel kesimlerin, klasik siyah ve grinin ruhlarını  ifade etmediğini düşünen damat lar için bu yıl renk paleti oldukça neşeli seçenekler sunuyor. 
Tüvit

Tüvit kıyafetleri son birkaç yıldır popülaritesini artırdı. Açık hava ve rustik düğünler için 2021'de de önerilen tarzlardan olmaya devam edecek.


Kruvaze

Kruvaze bir takımın sergilediği özgüven, düğün gününüz için mükemmeldir.

Takımın iddialı duruşu sayesinde gömleğinizi ve kravat seçimlerinizi makul derecede basit tutabileceğiniz anlamına gelir. Ancak tercihiniz daha cesur bir görünümden yanaysa bunu takımınızı tamamlayacak diğer parçaları daha renkli ve desenli seçimlerle sağlayabilirsiniz. 
Üç parçalı  takım elbise öne çıkan bir diğer damatlık stillerinden. 

Yelek, takım elbisenize uyabilir ancak aynı zamanda görünümünüze başka bir kumaş, renk ve doku ekleme fırsatını da verir. Ruhunuzu yansıtan doğru aksesuarlarla mükemmel bir uyum yaratabilirsiniz.İngiliz stili damatlar

2018'de gelen bu şıklık 2021'de de devam ediyor. Bu geleneksel şıklıkta  ceket her zaman siyah veya gri mattır. Özel gömlek seçimleri kol düğmeleri ve ipek kravatlarıyla asaleti vurgulayan ve asla modası geçmeyen İngiliz geleneğidir. Aksesuar!

Düğün konseptiniz ne olursa olsun,  damat stilinizde öne çıkan trendlerin başında tamamlayıcı aksesuarlar  geliyor. Damat aksesuarları, zamansız, cazibeli bir görünüm elde etmek için çok önemlidir. 

Bu yıl papyonlar, kravatlar, yaka iğneleri, pantolon askısı ve daha fazlasıyla tarzınızın parlamasına izin vermekten korkmayın.