• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Çiçek Desenleriyle Renklenen Bahar Sofraları

Çiçek Desenleriyle Renklenen Bahar Sofraları

  • 25 Nisan 2021 Pazar 19:15

Yeniden uyanan doğadan ve güneşin içimizi ısıtan sıcaklığından ilham alan Jumbo; çiçek desenlerinin ve pastel renklerin yer aldığı yemek takımları, kahve- çay setleri ve şık sunum ekipmanları ile baharı karşılıyor.  

Cemrelerin düşmesi ile artık baharı karşıladığımız bu günlerde, ısınan havanın ve canlanan doğanın enerjisi evleri sarmaya başladı. Peki güneşin kendisini daha da hissettirdiği ilk bahar coşkusunu sofralarınıza ve sunumlarınıza taşımaya hazır mısınız? Tasarımları ile her dönem evlere ve sofralara değer katan Jumbo, mevsimin sıcaklığını ve canlılığını yansıtacak desenlerin hakim olduğu yemek takımları, tatlı tabakları, kahvaltı ve çay setleri ile evlerdeki yerlerini bekliyor.


Zarif ve şık çizgisini çiçeklerin mutluluk veren desenleri ile taçlandıran Jumbo, Nisan ayı ile beraber sofralara daha renkli ve enerjik ürünleri ile dahil oluyor. Kaliteli malzemelerin, en iyi işçilik ile birleşiminden meydana gelen yemek takımları ile hazırlanan sofralar, yemeklerin lezzetine lezzet katacak. Beyazın asaletinin yanı sıra doğanın en güzel renklerini taşıyan kahvaltı takımları ise güne enerjik ve mutlu başlamaya katkı sağlıyor. Zamansız tasarımları ile fark yaratan Jumbo, gün içerisinde çay kahve keyfini şık sunumlar ve lezzetli ikramlıklarla tamamlamak isteyenleri ise bu zarif sunum takımları ile buluşturuyor.