• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Chopard'ın Bodrum Galası

Chopard'ın Bodrum Galası

  • 28 Temmuz 2021 Çarşamba 21:18

Dünyanın en büyük ve önemli vakıf davetlerinden biri olan Naked Heart Foundation’ın gala gecesi Bodrum’da gerçekleşti. Konuklar arasında İsviçre, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Katar, İngiltere ve Türkiye’nin jet sosyete isimleri vardı.

Natalia Vodianova ve Chopard Eş Başkanı ve Sanat Direktörü Caroline Scheufele, Naked Heart Foundation'ın yıllık galasını Bodrum'da gerçekleştirdi. Bodrum'un sevilen lokasyonlarından Villa Maça Kızı'nda gerçekleşen "Magical Turquerie" özel akşam yemeğine Chopard'ın yanı sıra Ferring, Tektaş Saatçilik ve Mindmaze de desteklerini sundu. Doğu ve Batı'yı buluşturan ve 20. yüzyılın başlarından günümüze uzanan bir dönemi yansıtan davette, Art Nouveau'nun destansı döneminden yansımalar ve Türk simgelerinin renkli oryantal dünyasını yansıtan detaylar dikkat çekti.

  

Naked Heart Foundation'un kurucusu, süpermodel ve hayırsever Natalia Vodianova, Chopard Eş Başkanı ve Sanat Direktörü Caroline Scheufele ve Chopard Türkiye Temsilcisi Tektaş Saatçilik Başkanı Shelly Ovadia'nın öncülüğünde eşsiz bir akşam programı düzenlendi.
Akşam boyunca konuklar, Doğu ve Batı'nın buluştuğu 20. yüzyılın başından itibaren Türk modasından esinlenen bir kutlama deneyimlediler. Akşam atmosferi, Art Nouveau'nun destansı dönemine ve Türk simgelerinin Doğu Akdeniz'in renkli oryantal dünyasıyla harmanlandı.

 

MÜZAYEDEYE BÜYÜK İLGİ
Etkinliğin en dikkat çeken kısmı ise Simon de Pury ve Maya Portakal Bitargil liderliğinde gerçekleşen müzayede oldu. Gala yemeği ünlü mozaik sanatçımız İbrahim Kuşlu'nun hazırladığı tabaklarda sunuldu. Modeller, Chopard'ın yüksek mücevher koleksiyonunu tanıtırken aynı zamanda modacı Dilek Hanif'in tasarımları ile boy gösterdi.
Gecenin önemli konukları arasında İsviçre, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Katar, İngiltere ve Türkiye'nin jet sosyete isimleri yer aldı.

 

DAVETİYELER 25 BİN EURO'DAN SATILMIŞTI
Naked Heart Foundation'un kurucusu Natalia Vodianova'nın dünyada büyük ses getiren galasının davetiyeleri çift başına 25 bin Euro'dan satıldı.