• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu Tanıtıldı

Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu Tanıtıldı

  • 15 Nisan 2021 Perşembe 21:34

İlhamını korkusuzca ve saklanmadan yaşayan kadınlardan alan tasarımcı, koleksiyonundaki özel parçalarla özgür ve stiline güvenen kadınların tarzlarına bir kez daha ışık tutuyor.

13-16 Nisan tarihleri arasında tamamen dijital platformlarda gerçekleşen Fashion Week Istanbul kapsamında, Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2021 koleksiyon filmi fashionweek.istanbul  adresinde yayınlandı. Yeni sezon tasarımlarında ilhamını korkusuzca ve saklanmadan yaşayan kadınlardan alan tasarımcı, koleksiyonundaki özel parçalarla özgür ve stiline güvenen kadınların tarzlarına bir kez daha ışık tutuyor.


Ceren Ocak bu sezon iddialı tasarım anlayışını cut-out detaylar, pliseler, volanlar ve asimetrik kesimlerle yansıtıyor ve 21 look’dan oluşan Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonunda kadınsı formların yanı sıra oversize kesimli parçalar da dikkat çekiyor. Gündüzden geceye rahatlıkla taşınabilecek ve deri, kaşe, gabardin ve yün kumaşların ön planda olduğu parçalara siyah, bej, ekru, gri tonlarının yer aldığı renk paleti eşlik ediyor. Ekru tonlarının yer aldığı parçalarda kullanılan vegan deri ise koleksiyonun en dikkat çekici özelliği olarak karşımıza çıkıyor. 


Dilediği yerde, dilediği zaman, özgürce ve saklanmadan kendini gösteren kadınların ruhunu yansıtan, yönetmenliğini Oğuz Erel’in, prodüksiyonu ise 29ONproductions ’ın üstlendiği Ceren Ocak Sonbahar/Kış 2021 kampanya videosu Binbirdirek Sarnıcı’nda çekildi.