• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Gelinlik Tarzını Burcuna Göre Belirle

Gelinlik Tarzını Burcuna Göre Belirle

  • 28 Eylül 2023 Perşembe 12:23

Evlilik gününe uygun görünüm için kozmosun söyleyecekleri var...

COVER PHOTO CREDIT ANGELICA BRACCINI

Ne giyeceğini seçmek eğlenceli olduğu kadar düğün gününe dair vereceğin en zor kararlardan biri de olacaktır. Her yönden gelen ayrı fikir olabilir: Annen zamansız bir tasarıma yönelmeni tembihlerken, en yakın arkadaşın sürekli son trendlerden bahsediyordur… Ama günün sonunda, muhtemelen sadece seni yansıtacak bir şey seçtiğine emin olmak istersin. 

Bu yüzden astroloji haritasındaki yerine göre hangi tarzın sana en uygun olduğunu görmek için yıldızlara dönüyoruz:


Koç: 21 Mart - 19 Nisan
‘İlk’ olmayı sevdiğini (ve küçük bir rekabete daldığını) söylemeye gerek yok. Bu yüzden asla fazla abartılmış veya modaya uygun bir stil seçmeyeceksin. Tamamen taze bir şey

 istiyorsun; fırfırsız ve vücuda oturan makrome bir gelinlik senin için mükemmel tercih olacaktır. Ve helenistik sana özgü bir tasarımda yine ruhunu yansıtan bir seçim olacaktır.


 

YELİZ CENGİZ HAUTE COUTURE


  

ŞEBNEM SÖNMEZ WEDDİNG BOUTİQUE


Boğa: 20 Nisan - 20 Mayıs
En pratik burçlardan biride boğalar. Sade ama kusursuz bir terzi dikiminin konuklarının arasına ilk katıldığın anda ilgiyi üzerine toplamandan en rahat şekilde dans pistinin tozunu arttırmaya kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını biliyorsun. Ama romantik tarafın, gerektiğinde hemen çıkartacağın dantel bir pelerin gibi kadınsı bir dokunuş da isteyecek.


 

ELİF PLATİN HAUTE COUTURELUCE SPOSA


 

PALLAS COUTURE


İkizler: 21 Mayıs - 20 Haziran

Kimse senden ne beklemesi gerektiğini bilmiyor ve aslında seni sevme sebepleri de bu! 

Dürüst olalım, tam boy bir etek daha geleneksel olsa da, bu sevimli küçük şeyle karşılaştığında konuklarının gözleri parlayacak. Senin tam da istediğin gibi! Burçlar arasındaki enerjik tavşan olduğuna göre, bütün gece etrafta yaylanan bir mini etekle zıplamandan doğal ne olabilir ki?RENT IS THE NEW CHİC


RICCA SPOSA


NAS FASHİON


Yengeç: 21 Haziran - 22 Temmuz
Hayatının en romantik gününde ne giymen gerektiğini herkesten iyi biliyorsun. Ne de olsa burçlar içinde en duygusal, en hassas olan sensin. Düşük omuzlu ve dantel bir gelinlik senin için ideal tercih olacaktır. Ekstra dram katmak için kuyruklulardan birini seçmelisin.


 

PRONOVİAS ATELİERAYDIN GÖYNÜ ATELİER


Aslan: 23 Temmuz - 22 Ağustos
Genellikle kendinle gurur duyarsın. Bu nedenle, düğün gününde tüm gözlerin üzerinde olacağını garanti edecek bir elbise isteyeceksin, ilgi odağı olmak alışkanlık haline gelmiş olsa bile! Kişiliğine ve asil zevkine uyan dramatik bir prenses elbisesi doğru tercih olacaktır. İçinde mükemmel görüneceğini biliyorsun (giydiğin her şey gibi).

 

NOVA BELLA WEDDİNG & EVENİNG WEAR

 

LUCE SPOSA


Başak: 23 Ağustos - 22 Eylül

Toprak grubundan olan Başakların ruhani yönü ağır basar. Ayrıntılara karşı çok duyarlısın ve bu yüzden gelinliğinin kumaşından, dekoltesine kadar her türlü ayrıntıyı kendin belirlemek isteyeceksin. Zarif boncuk işlemelerle ışıldayan bir korseye eşlik eden sade takılar seni memnun etmeye yeterli olacaktır.


 

GALİA LAHAV 

 

HELLO BRİDE


Terazi: 23 Eylül - 22 Ekim

Genellikle uyumlu ve ‘evet’ demeyi seven bir kadınsın ama söz konusu gelinlik olduğunda kendine en çok yakışana kendin karar vermek isteyeceksin. Ekstra fırfırlar ilave edilen bir deniz kızı tarzı, sade aksesuarlar eşliğinde ilgini çekebilir. Dikkat çekici olması hoşuna giderkenyine de hafif ve şık hissedeceksin, ki bunlar zaten senin sevdiğin özellikler.


 

ÇAĞTEKS


KATY CORSO WEDDİNG DRESSES


Akrep: 23 Ekim - 21 Kasım
Şımarıksın, gizemlisin ve beklenmedik şeyleri seviyorsun. Derin sırt dekolteli bir gelinlik seç ve sürpriz faktörünü unutma. Düğün renk paletinle mükemmel şekilde uyum sağlayan bir renkte büyük boy bir fiyonk önerebiliriz - sonuçta yaptığın her şeyde usule uymayı seversin.


  

MİSTRELLİ


Yay: 22 Kasım - 21 Aralık
Sen dürüstsün ve hayatın tüm yönleriyle ilgileniyorsun. Mevzu gelinliğin olduğunda da ne istediğini biliyorsun. Günlük tarzına da uyum sağlayacak beklenmedik bir silueti olan bu sade ama şık görünüm gibi…


 


PRONOVİAS ATELİER


Oğlak: 22 Aralık - 19 Ocak
Hırsı ile tanınan birisin ve bu elbette düğün gününe de yansıyacak. Dramatik, hacimli, katmanlı bir etek düşün… Rafine gözün ise kusursuz şekilde tasarlanmış bir korsaj gibi aerodinamik bir şey arayacak. Kontrol delisi olma eğiliminde olabilirsin, ancak düğünündeki görünümünü kusursuz planlayacağını biliyoruz.PRONOVİAS ATELİER


 

MONİQUE LHUİLLİEPRONOVİAS ATELİER 


Kova: 20 Ocak - 18 Şubat

Uzun lafın kısası, giyeceğin gelinlik her ayrıntısı ile orijinal olmalı, senin kişiliğin gibi… Eşsiz işlemelerle bezeli transparan bir  gelinlik, davetlilerin daha önce görmediği tarzda bir tercih olur ve senin de istediğin bu! 


 


BERTA


BÜŞRA HAS GELİNLİK


Balık: 19 Şubat - 20 Mart

Hassas bir romantik olduğun için görünümündeki her bir öğe de bunu yansıtıyor olmalı. Burçlar arasında, görsel dikkati en yüksek olan sensin, bu nedenle başkalarının göz ardı edebileceği detaylara mutlaka dikkat edeceksin. Yumuşak ve düşük kollar ile boncuk detaylar tam da kişiliğine uygun düşecektir.


 

MİSTRELLİ


ELİE SAAB