• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'dan Düğün Gibi Kına Gecesi

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'dan Düğün Gibi Kına Gecesi

  • 01 Eylül 2022 Perşembe 15:25

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül'de evlenecek. Oktay ve Atiksoy, 30 Ağustos'taki kına törenini 'Çifte bayram' olarak yorumladı.

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, daha önce yaptıkları açıklamalarda 10 Eylül'de evleneceklerini söylemişti. Oktay ile Atiksoy, 30 Ağustos'ta İzmir'de kına töreni düzenledi. Kuruluş Osman dizisindeki rolüyle dikkat çeken ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy 2 yıldır birliktelik yaşadığı Berk Oktay ile geçtiğimiz şubat ayında nişanlanmıştı.
Berk Oktay, "Benim güzel gelinim" dediği Yıldız Çağrı Atiksoy'u evinden davullu - zurnalı merasimle aldı. Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, kına töreniyle ilgili olarak "Çifte bayram" başlıklı paylaşımda bulundu. Yıldız Çağrı Atiksoy İstanbul'da gerçekleşecek düğüne katılamayacak olan büyüklerin gönlü olsun diye memleketinde yapılan düğün tadında kına gecesinde gelinlik görünümünde bir elbise giymeyi tercih ettiğini söyledi.

Ünlü çiftin hayranları, ikiliye tebrik mesajları yağdırdı. İşte Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un kına gecesinden kareler kareler;