• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Bergüzar Korel Üçüncü kez Anne Oldu!

Bergüzar Korel Üçüncü kez Anne Oldu!

  • 03 Kasım 2021 Çarşamba 15:45

Ali ve Han’dan sonra üçüncü bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi.

Maslak'taki özel bir hastanede gerçekleşen doğum sonrasında anne Bergüzar Korel ve kızının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Doğum sırasında eşi Bergüzar Korel'i yalnız bırakmayan Halit Ergenç'e oğulları Ali ve Han'da eşlik etti.Ali ve Han'dan sonra üçüncü bebekleri için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin 3. bebekleri bugün dünyaya geldi. Ünlü isimler, kızlarına Leyla adını verdi.Korel, doğuma sayılı günler kala yaptığı kutlamada şunları söylemişti:
"Bugüne kadar iki yavrumda da böyle bir kutlama yapmadım. Ama ilk günden bugüne hepimizin oğlu olduğundan mıdır, yoksa 1,5 yıldır birbirimize hasret kaldığımızdan mı rüya gibi bol pembeli bol kahkahalı en önemlisi hep birlikte olacağımız bir gün hayal ettik. Han’ın tüm bebekliği ve benim lohusalığım pandemiye denk geldiği için yalnız geçti. Bir çok şeye hasret kaldık hepimiz. Leyla’da dibine vuralım dedik. Bizim dibe vurmamız da bu kadar işte..."