• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Bambi Yatak’tan Evleri Süpürecek Kampanya

Bambi Yatak’tan Evleri Süpürecek Kampanya

  • 07 Eylül 2021 Salı 18:28

Türkiye’nin öncü yatak üreticilerinden Bambi Yatak, evleri teknolojiyle buluşturan bir kampanyaya imza atıyor. Bambi’den Magnasand Therapy, Borjen yatak veya yatak seti alanlar, hiçbir ek ücret ödemeden Fakir robot süpürgenin sahibi oluyor.

Sanatı yatakla buluşturan Bambi Yatak, yattığınız yerden evi silip süpürme için yeni bir kampanya hayata geçirdi. Kampanya kapsamında Magnasand Therapy, Borjen Yatak veya set alanlara Fakir robot süpürge hediye ediyor. Sınırlı sayıda üründen oluşan kampanya dahilinde 150x200, 160x200 ve 180x200 ölçülerinde  Magnasand Therapy veya Borjen yatak alanlar Fakir Robert ll 710, aynı ölçülerde yatak, baza ve başlıktan oluşan Magnasand Therapy veya Borjen Yatak seti alanlar ise Fakir Robert ll 720 robot süpürgenin sahibi oluyor.


 


Bio enerjiyi düzenliyor, yaşam fonksiyonlarını dengeliyor

Evleri teknolojiyle buluşturan kampanya dahilinde yer alan Magnasand Therapy Yatak, içinde bulunan siyah manyetik kumun yapısındaki 20’ye yakın mineral ile bio enerjiyi düzenliyor. Yaşam fonksiyonlarını dengeleyici etkisiyle dikkat çeken yatak, kampanyasıyla da farklı bir uyku deneyimi sunuyor. Bor mucizesinin yatakla buluşarak eşsiz konforun hayat bulduğu Borjen Yatak ise, sağlıklı ve temiz bir uyku sevenleri kaliteli uykuda buluşturuyor.