• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Balayı Kombinleriniz  Doğanın Renklerini Plaja Taşıyor

Balayı Kombinleriniz Doğanın Renklerini Plaja Taşıyor

  • 20 Haziran 2023 Salı 21:51

Yaz modasının güçlü temsilcisi Vakko Mare, İlkbahar Yaz 2023 koleksiyonunda ilhamını doğadan alan tasarımları ve renklerini bikini, mayo ve pareolarla buluşturuyor. Balayı bavulunuz yaz tutkusunun modadaki yansıması plajlara taşıyor.

Vakko Mare, yeni koleksiyonu ile yaz tutkusunun modadaki yansıması olmaya devam ediyor. İlkbahar Yaz 2023 sezonunda bir keşif hikayesi sunan Vakko Mare, doğadan ilham alan tonları, birbirinden farklı tasarımları ve kumaş kalitesi ile sahilde özgürlüğün temsilcisi oluyor. Feminen görünümden göz alıcı aksesuarlara uzanan yeni koleksiyonuyla Vakko Mare; plaj modasının öncüsü olmaya devam ediyor.  

Tasarımlarında tropik desenleri doğal ve canlı renklerle buluşturan Vakko Mare; bohem ve feminen bir görünümü özel tasarım aksesuar seçenekleri ile tamamlıyor. Bikini ve mayoların tamamlayıcısı olan pareolar ise yazın ikonik parçaları olarak plaj modasına yön veriyor. Vakko Mare İlkbahar Yaz koleksiyonunun özel parçaları koyu mavi ve sıcak toprak tonları ile birlikte yaz boyunca doğanın bir parçası olma hissiyatını vadediyor. 

İthal markaların yanı sıra bu sezon Vakko Mare, birbirinden çeşitli geniş ürün gamını Vakko Dostları ile buluşturuyor. Trendlerden ilham alan ve kaliteli kumaşlardan oluşan koleksiyon son moda renk ve desenleriyle 23 yaz sezonunun gözde tasarımlarına yer veriyor.