• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Bagetli Yeni Tektaş Şıklığı Zarafetinize Işığıyla Eşlik Etsin

Bagetli Yeni Tektaş Şıklığı Zarafetinize Işığıyla Eşlik Etsin

  • 23 Kasım 2021 Salı 10:20

Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan baget kesim pırlantalı yeni tektaş yüzüğü mücevher severlerin gözdesi oldu. Son dönemin trendi olan baget pırlantalarla farklı ve göz alıcı tasarımlar sunan Ariş, tüm bakışları üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Ariş Pırlanta, son dönemin trendi baget pırlantalarla farklı ve gözalıcı tasarımlara imza atmaya devam ediyor. İşçiliği ve kalitesi ile fark yaratan Ariş Pırlanta Baget Koleksiyonu’na eklediği yeni tektaş modeli ile  pırlantanın muhteşem ışıltısına bambaşka bir güzellik katıyor. 

Tektaş şıklığında yeni bir çığır açıyor

Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan baget kesim pırlantalı yeni tektaş yüzüğü mücevher severlerin gözdesi oldu. Merkezde yer alan yuvarlak pırlantayı çevreleyen ve yüzüğün montüründe yer alan baget pırlantalarla şekillenen yüzük, tektaş şıklığında yeni bir çığır açıyor. Ariş’in zengin tektaş seçenekleri arasına eklenen bagetli tektaş yüzük unutulmaz anıların zarif eşlikçisi olarak en çok tercih edilenler arasında olmaya da aday.