• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Ayşegül Aydın ve Ender Saraç'tan Yılın Kitabı: “2023 Astroşifa Ajandası”

Ayşegül Aydın ve Ender Saraç'tan Yılın Kitabı: “2023 Astroşifa Ajandası”

  • 02 Aralık 2022 Cuma 12:02

Herkesin merakla beklediği 2023 yılının eşiğinde bu dönemde insanları neler beklediğini anlatan astrolog Aygül Aydın ve doktor Ender Saraç’ın “2023 Astroşifa Ajandası”, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Yeni yılın heyecanının tüm dünyayı sardığı günlerde çok sevilen astrolog Aygül Aydın ile ünlü tıp doktoru Ender Saraç da gelecek yıl insanlığı neler beklediğini değerlendiren bir kitapla okurlarının karşısına çıkıyor. “2023 Astroşifa Ajandası”, Türkiye için daha da önemli olan bu yılın soru işaretlerine yoğunlaşıp okurların merakını giderecek bir yol haritası sunuyor. Aygül Aydın ve Ender Saraç’ın mektuplarıyla başlayan ajandada gezegenlerin Retro hareketlerinden yeniay ve dolunay dönemlerine, ay boşlukta takviminden güneş ve ay tutulmalarına kadar dünyayı etkileyecek gökyüzü olaylarına tarihleriyle birlikte yer veriliyor. 
2023 yılını, 12 ay ve 365 gün olarak tek tek ele alan “2023 Astroşifa Ajandası”nda farklı gündemlerle başlayan aylar, yılı planlama konusunda okura rehber olmayı hedefliyor.  “2023 Astroşifa Ajandası”nda Ender Saraç, her güne özel verdiği sağlık tavsiyeleriyle okurlara yıllık bir reçete sunarken; Aygül Aydın da umutların tazelendiği yeni bir yıla girdiğimizi ve kendimizi bulup yenileneceğimizi vurguluyor. Hayallerin gerçekleşeceği bir yıl olacağını belirten ajandada iş, aşk ve sağlık gibi pek çok konuda olacaklara dair ipuçları veriliyor.