• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Aşkınıza Yakışan Pırlantalı Alyanslar Ariş’te...

Aşkınıza Yakışan Pırlantalı Alyanslar Ariş’te...

  • 20 Haziran 2023 Salı 22:38

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, hayatınızın en mutlu gününü birbirinden şık alyans modelleri ile taçlandırıyor. Ariş’in aşk, bağlılık ve mutluluğu simgeleyen pırlantalı alyansları, o özel günü ışıltısıyla daha da görkemli kılacak.

Bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza aşkla atılan imza Ariş’in pırlantalı alyansları, klasik ve modern, şık tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. Evliliğin vazgeçilmez sembolü alyans, Ariş Pırlanta’nın usta ellerinde şekillenirken pırlantanın benzersiz ışıltısıyla, hayatınızın en özel gününü taçlandırıyor. 


Benzersiz alyans tasarımları

Altın ve pırlantalı alyanslarla en mutlu gününüze ışıltı katan Ariş, benzersiz tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Düz, bombeli, ince, kalın, sarı, rose ve beyaz altın, pırlantalı altın gibi çok çeşitli seçenekleriyle en güzel alyanslar Ariş Pırlanta’da. Evlilik andı alyansı ile aşkınız ölümsüzleşsin

Aşkınız evlilik alyansınızda yazan bir yeminle sonsuza uzanacak. Pırlantalı evlilik andı alyans modeli ile beraberliğiniz duygu ve anlam yüklü bir çift alyans ile tamamlayarak, aşkınız ölümsüzleşecek.


 


Evlenecek çiftlere farklı model alternatifleriyle birlikte çok özel fiyat avantajları da sunan Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan alyans modelleri ile tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor.