• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri İçin Oylamalar Başladı!

7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri İçin Oylamalar Başladı!

  • 12 Nisan 2021 Pazartesi 17:09

Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği geleneksel 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar https://odul.watsons.com.tr/ de başladı.

Kozmetik ve kişisel bakımın ilklerini gerçekleştiren Watsons Türkiye, geleneksel 7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyilerini” belirlemeye devam ediyor. Tüketiciler tarafından büyük ilgi gören ve rekor oylamaların gerçekleştiği geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi  25 farklı kategoride 125 aday ürün yılın en iyisi olmak oylarınızı bekliyor! 

Siz de hemen odul.watsons.com.tr’ye tıklayarak tüm yıl yanınızdan ayırmadığınız ve severek kullandığınız ürünler arasından favorilerinizi seçip oylamaya katılın.

Oy Kullananlar Yine Kazanıyor!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini Watsons Card numarası ile giriş yaparak oylayanlar arasından çekilişle belirlenen 500 kişi, içerisinde sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi oluyor. Ayrıca oylamaya Watsons Card numaraları ile giriş yaparak katılan 5 Watsons Elite Üyesi de ödül gecesi için çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalıyor. Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendiriliyor. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy alan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yarıştığı kategoride yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olmaya hak kazanıyor. Binlerce kişinin günlük yaşamlarında  tercih ettiği ürünler Mayıs ayının son haftasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanabiliyor. 

Oylamalara katılım için;

https://odul.watsons.com.tr/ adresinden Facebook veya Instagram hesabı, Watsons.com.tr üyeliği ya da Watsons Card numarası ile giriş yapıldıktan sonra, ekranda yer alan kategorilerde bulunan adaylar için oy kullanılabiliyor.

Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var. 

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri: 

En İyi Maskara

En İyi Far Paleti

En İyi Fondöten

En İyi Dudak Ürünü

En İyi Kaş Ürünü

En İyi Yüz Bakım Ürünü

En İyi Yüz Maskesi

En İyi Anti-Aging Ürünü

En İyi Kore Güzellik Ürünü

En İyi Dermo Kozmetik Ürünü

En İyi Vücut Bakım Ürünü

En İyi Erkek Bakım Ürünü

En İyi Duş Jeli

En İyi Deodorant

En İyi Ağız Bakım Ürünü

En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü

En İyi Şampuan

En İyi Saç Boyası

En İyi Saç Bakım Ürünü

En İyi Erkek Şampuanı

En İyi Watsons’a Özel Ürün

En İyi Watsons Markalı Ürün

En İyi Sağlıklı Yaşam Ürünü

En Yenilikçi Ürün

En İyi Sürdürülebilir Yaşam Ürünü

 Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunuyor: 

Özel Kategori Ödülleri:

Influencerların Seçimi

Basının Seçimi

Watsons Card Üyelerinin Seçimi

Best of the Best:

Yılın Ürünü

Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

Yılın İş Ortağı

Şimdi yıl boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylama zamanı. 

Sevdiğiniz ürünleri oylamayı ve bu serüvene ortak olmayı unutmayın!